Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Prašo pakabinti mažesnį kibirėlį

Nijolė STUNDŽIENĖ

Mieste gyvenanti moteris norėjo sužinoti, kodėl Pašilės kapinėse nėra vandentiekio ir tenka vandenį augalų laistymui semti iš šulinio. „Man per 80 metų, todėl sunku iš gilaus šulinio traukti pilną vandens didelį kibirą. Galėtų bent kibirėlį mažesnį pakabinti“, – bėdojo senolė.

Ukmergės miesto seniūnė Z. Pečiulienė sakė pirmą kartą girdinti, kad Pašilės kapinių šulinyje įtvirtintas per didelis kibiras. Neva per 5 darbo metus niekas dėl to nesiskundė. Pasak Z. Pečiulienės, vandentiekis įrengtas tik Vaižganto kapinėse, kitur yra arba šuliniai, arba vanduo atvežamas ir supilamas į statines. „Mes labai norėtume, kad visiems žmonėms būtų patogu, norėtume įrengti vandens gręžinius, tačiau tam seniūnija neturi tiek lėšų“, – apgailestavo seniūnė.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • ok :
  Komentatoriui Mari.Kaip tu beproti,pasemsi iš šulinio pusę kibiro vandens?Tu tikrai esi ypatingai protu apdovanotas.O gal čia pati seniūnė rašo,kaip pastebėjau,tai jai su proteliu visiškai nieko gero.
 • Ukmergiškiai :
  Apie kibirėlius, nepamiršta parašyti, o va apie paslaptingus sklypus Ukmergėje, kažkodėl pamiršta, visi bijo rašyti! Teks kreiptis, kad stt rimčiau ištirtų!
 • Ukmergiškiai :
  Apie kibirėlius, nepamiršta parašyti, o va apie paslaptingus sklypus Ukmergėje, kažkodėl pamiršta, visi bijo rašyti!
 • Mari :
  Galima puse kibiro pasemti. Dar prie kiekvieno kapo nores vandens
 • Tirai :
  O sako vaizganto kapines senos o va vandentieki turi negirdėtas dalykas šulinys kapinėse tik ukmergei taip gali buti