S. Pulokas (iš dešinės), M. Juškienė ir V. Skapas.

Šaškininkai ir šachmatininkai žaidė Anykščiuose

Liepos 27 dieną vyko tarptautinis Anykščių miesto šventės šachmatų turnyras. Dalyvavo šachmatininkai ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir Londono bei Kalifornijos.

Suaugusiųjų turnyre dalyvavo ukmergiškiai Virginija Savickienė, Olegas Mikovas, Martynas Dolmantas ir Anatolijus Kornejevas. V. Savickienė iškovojo trečią vietą.

Vaikų turnyre dalyvavo Ukmergės sporto centro auklėtiniai Rusnė Šošina ir Aidas Jasiulionis. Aidas pralaimėjo tik vieną partiją iš septynių, vieną sužaidė lygiosiomis ir tik dėl papildomų rodiklių liko ketvirtoje vietoje. Rusnė užėmė penktą vietą.

Turnyro prizininkės. V. Savickienė – dešinėje.

* * *

Ukmergės rajono šaškininkai Stasys Pulokas, Melanija Juškienė ir Vladislovas Skapas dalyvavo tarptautiniame šaškių turnyre „Anykščių miesto dienos – 2019‘‘.

Į šaškių turnyrą atvyko 60 šaškininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos Respublikos.

S. Pulokas tarp senjorų laimėjo trečią vietą, M. Juškienė tapo nugalėtoja tarp moterų. Abu sportininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais. V. Skapas užėmė 28 vietą.