Aktualijos, Naujausi

Pasirašyta preliminari sutartis dėl banko pardavimo

Genovaitė KAZIELIENĖ

Balandžio pabaigoje „Luminor bank AS“ pasirašė sutartį su tarptautine nekilnojamojo turto konsultacijų bendrove „Newsec“ dėl banko ir grupės įmonių nuosavybės teise valdomo nekilnojamojo turto pardavimo elektroninio aukciono būdu. Pirmame aukcione pirkėjams buvo pasiūlyti 53 objektai už 7 760 516 eurų, neįskaitant Pridėtinės vertės mokesčio (PVM). Tarp kitų parduodamų pastatų buvo ir Ukmergėje, Kauno gatvėje, esančios banko patalpos.

Nutarta aukcione parduoti visą pastatą su priklausiniais. Jo plotas – 934,93 kvadratiniai metrai. Pradinė kaina – 260 000 eurų, neįskaitant PVM.

Pirmasis aukcionas, organizuotas gegužės 15 dieną, neįvyko.

Kaip „Gimtąją žemę“ informavo bendrovės „Newsec“ aukcionų projektų koordinatorė Viltė Augūnaitė, antrame aukcione pirkėjas atsirado. „Pirmadienį pasirašyta preliminari sutartis su UAB „Globay“, sandoris dar visiškai nebaigtas. Pirkėjo pasiūlyta kaina – 242 000 Eur“, – sakė V. Augūnaitė.

UAB „Globay” internetiniame puslapyje rašoma: „Globay” yra kompanijų grupė, teikianti automobilių logistikos sprendimus ir paslaugas automobilių gamintojams, dileriams, naudotų automobilių pardavėjams ir vežėjams.

„Globay Logistics“ aptarnauja automobilių gamintojus, distributorius ir perpardavinėtojus nuo 2004 metų. Per tą laiką sėkmingai ir efektyviai integravo logistiką papildančias paslaugas, tokias kaip kokybės patikra, žalų vertinimas, teisinės ir finansinės paslaugos, ir dirbo beveik kiekvienoje Europos šalyje.

Grupės parką sudaro nuo 54 savų sunkvežimių ir papildomai iki 100 subvežėjų sunkvežimių, taip pat mes galime pasiūlyti iki 2 blokų (dviaukštė 27 m) traukinių.

Pagrindinis įmonės centras yra Ukmergėje, „Globay Logistics“ dabar veikia keturiuose papildomuose centruose: Vilniaus LT, Zilina SK, Talino Est, Halen BE.“

Valstybinis bankas, kuriame pastaruoju metu veikė LUMINOR banko skyrius, buvo pastatytas 1939 metais. Projekto autorius nežinomas. 2007-aisiais jis buvo restauruotas. Neoklasicizmo bruožų turinti architektūros kompozicija atliepia tarpukario Lietuvoje susiklosčiusias bankų architektūros stilistines tradicijas.

Šis pastatas yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį