Vaikams labai patiko edukaciniai žaidimai.

Jaunimas

Kelionės drauge suartina ir džiugina

Ukmergės globos centro Vaikų globos šeimose organizavimo ir pagalbos teikimo vaikus globojančioms šeimoms padalinio socialinės darbuotojos suorganizavo globojamiems vaikams išvyką į Kauną, didžiausią Baltijos šalyse edukacinį pramogų centrą „CurioCity“. Į ją buvo pakviesti budinčių globotojų, globėjų, nesusijusių giminystės ryšiais, ir globėjų giminaičių globojami (rūpinami) vaikai.

Edukacinės išvykos metu vaikai turėjo galimybę pažinti labai skirtingas erdves. Mažieji galėjo tapti profesionaliais ir atsakingais virtuvės šefais ir sudaryti dienos meniu, pabūti padavėjais ar tiesiog restorano svečiais. Jiems ypač patiko muzikos garsų erdvė, kurioje išbandė įvairius muzikos instrumentus. Vyresnieji turėjo galimybę sužinoti, kaip pasakyti savo vardą gestų kalba, kokią muziką kuria gamta, kas yra spalvos, kam jos reikalingos ir kaip gali būti derinamos tarpusavyje. Vyriausiems išvykos dalyviams labai patiko žmogaus kūno pažinimo erdvė, kurioje vaikai galėjo užsivilkti gydytojo kostiumą, tapti greitosios pagalbos ekipažo nariu, dėlioti žmogaus kaulų dėlionę, klausytis žmogaus organizmo garsų. Išvykos dalyviai sėdėjo erdvėlaivyje, sužinojo, kaip keičiasi Žemės paros laikas, kokios yra laiko juostos ir daug kitų įdomybių apie kosmosą. Žvilgtelėjo ir į miesto bei ūkio erdves, kuriose susipažino su ugniagesių darbu, įgijo žinių, kaip elgtis kilus gaisrui ir kaip svarbu rūšiuoti atliekas bei tausoti aplinką. Patyrė, kaip smagu darbuotis ūkyje, kaip reikia sėti, laistyti, ravėti ir nuimti derlių, daug sužinojo apie vabzdžių, naminių paukščių ir gyvūnų gyvenimo ypatumus: ką jie ėda, kokią naudą duoda žmogui. Visiems didelį įspūdį paliko policijos automobilis ir įvairios čiuožyklos.

Išvykos organizatorės, papasakojusios įspūdžius, džiaugėsi, kad edukacinės programos metu netrūko vaikų juoko, šypsenų, susižavėjusių žvilgsnių. Po trijų valandų nuotykių ir naujų atradimų visi keliautojai vaišinosi ledais ir aptarė patirtus įspūdžius.

„Už gražios vaikystės akimirkas nuoširdžiai dėkojame UAB „Narbutas furniture company“, kuri prisidėjo prie mažųjų svajonių išpildymo“, – sakė socialinės darbuotojos.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas