Į festivalį susirinko daug žiūrovų.

Kultūra, Naujausi

Atgimęs „Rockmergės“ festivalis sutraukė minią gerbėjų

Rokas KANAPIENIS

Savaitgalį Ukmergę drebino atgimęs roko festivalis „Rockmergė“. Sugrįžęs po dvidešimt ketverių metų pertraukos, renginys įsikūrė Šventosios upės pakrantėje ir kvietė prisiminti pirmuosius jo žingsnius dar 1995-aisiais. Į sceną žengę lietuviško roko atstovai džiaugiasi, kad vis dar yra tokią muziką mylinčių žmonių.

„Rokas – tai klasika. O klasika yra amžina, jos gerbėjų yra visada, – įsitikinęs vienas iš „Rockmergės“ organizatorių ir grupės „Requiem“ lyderis Tomas Krivickas-Psichas. – Mums nebūtina, kad tai būtų visus apjungiantis renginys. Mums svarbu, kad tie žmonės, kurie myli roką, turėtų, kur atvažiuoti ir pasitūsinti.“

Vakarėlio pradžią paskelbusi grupė „Poliarizuoti stiklai“ nuo pirmų akordų išjudino žiūrovus. Kartu su grupės lyderiu Šarūnu Mačiuliu visi traukė iki skausmo žinomas dainas – „Mėlynakė Stasė“, „Medžiai be lapų“, „Aloyzas“ – ir nestokojo geros nuotaikos.

Į sceną žengė ir rokeris Saulius Urbonavičius-Samas. Susirinkusieji išgirdo ne tik puikiai pažįstamas dainas, bet ir naujus legendinės grupės „Bix“ kūrinius.

„Lietuvai jau seniai reikėjo tikro lietuviško roko festivalio. Ačiū jums, kad atėjote ir ačiū organizatoriams, kurie turėjo pakankamai drąsos atkurti „Rockmergę“. Gyvuokit dar šimtą metų!“ – į minią kreipėsi Samas.

Festivalyje veiklos rado ne tik tikrieji roko muzikos mylėtojai, bet ir tie, kurie neįsivaizduoja vasaros be aktyvių pramogų, skirtų visai šeimai. Kol tėvai žaidė lauko tenisą, badmintoną, vaikai galėjo iki soties šokinėti ant batuto ir dūkti žaidimų aikštelėje.

„Rockmergės“ idėjinis vadas Kasparas Ramonas neslėpė džiaugsmo, kad šis festivalis pagaliau sugrįžo į Ukmergę: „Svarbu ne tik kad žmonės mylėtų roko muziką, bet ir gamtą. Nebijotų miegoti palapinėse ar prazvimbiančio uodo. Festivalyje tikrai yra ką veikti ir jaunoms šeimoms su mažais vaikais, kurių, kaip matome, šiandien netrūko. O tiems, kuriems roko muzika artima, tikrai sujaudins širdį – daug grupių atsikūrė po ilgo laiko ir grojo būtent šio festivalio proga.“

Šeštadienį gyvos muzikos pasirodymus dovanojo „Rebelheart“, „Bjelle“, „Arbata“, „Golden Parazyth“ ir kone laukiamiausia grupė „Requiem“.

AUTORIAUS nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Poliarizuoti stiklai“ nuo pirmų akordų išjudino žiūrovus.

Rokeris S. Urbonavičius-Samas dovanojo ne tik puikiai pažįstamas dainas, bet ir naujus legendinės grupės „Bix“ kūrinius.

Pasirodė Rytis Ambrazevičius.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Vr :
    Super.
  • Uu :
    Jega.