Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Susikurkime tobulą savaitgalį

Visą savaitę plušėję darbe nekantriai laukiame savaitgalio, kai pagaliau galėsime praleisti laiką su šeima ir draugais. Kas gali būti geriau už vakarojimą su artimaisiais? Nebent tik vakarojimas su jais lauke, kai rengiame iškylą, kai plepame, žaidžiame su kamuoliu, patogiai ilsimės, vaišinamės prašmatniais gėrimais ir, žinoma, ragaujame ant žarijų keptų patiekalų. Ir dar kai sutemus žavimės žvaigždėmis.

Rengdami pobūvį lauke visų pirma galvojame, kuo vaišinsime svečius. Pirmiausia, kas ateina į galvą – ant žarijų ruošti patiekalai. Šašlykai, dešrelės, keptos daržovės – tai pobūvio lauke vaišių kulminacija. Kiekvienas galime tapti tos kulminacijos autoriumi, tereikia šiek tiek įgūdžių, poros receptų „su paslaptimi“ ir, svarbiausia, kokybiškos, patogios, saugios įrangos šedevrui sukurti. Juk svečių nenorime nuvilti sakydami „viską paruošiau idealiai, tik neiškepė“.

Kepsninės tobuloms vaišėms

Pasinaudojus akcija, už priimtiną kainą internetu galima įsigyti mums priimtiniausios maisto gaminimo lauke įrangos. Lauko kepsninės, šašlykinės, barbekiu (bbq), griliai gaminami bet kokiam poreikiui ir kišenei. Beje, nors dažniausiai įsivaizduojame grilio patiekalus ruoštus ant žarijų, tačiau puikios ir kai kuriems žmonėms priimtinesnės yra dujinės grilių sistemos. Dažniausiai dujiniai griliai brangesni, tačiau ir didesni, t.y ant jų vienu metu paruošite daugiau maisto. Degant dujoms lengviau kontroliuoti temperatūrą, dėl to ruošti patiekalus tampa paprasčiau, ypač jei jų pagaminti reikia daug.

Yra kepsninių, kurios kabinamos ant trikojų. Tačiau dažniau griliai ir kepsninės atrodo kaip darbastaliai, turi ratukus, dėl to juos patogu nugabenti į norimą vietą. Jie turi lentynėles įrankiams bei indams pasidėti, įvairių grotelių kepimui bei patiekalų šilumai palaikyti, kartais grilių dangčiuose būna įmontuoti termometrai, o oro srautas į žarijas reguliuojasi pro specialias angas. Neretai šie puikūs gaminiai parduodami drauge su iešmais ar grilio įrankių komplektais – viskas iš vienų rankų.

Baldai tobulam poilsiui

Poilsiaujant lauke labai malonu prisėsti ar prigulti, žvelgti į praplaukiančius debesis ir mėgautis ruošiamų kepsnių kvapais.

Kad jūs ir svečiai maloniai atsipalaiduotumėte, interneto parduotuvėse siūlomi lauko gultai, lauko kėdės, sulankstomos ir plastikinės kėdės, vaikiškos kėdutės, sodo kėdės su stogeliu ir be jo. Sodo kėdės lengvai transformuojasi į gultus, tai universalus baldas. Tokios kėdės gaminamos iš kokybiškų ilgaamžių medžiagų, sulankstytos užima nedaug vietos. Tuo tarpu iš putų poliuretano pagaminti gultai ne tokie lankstūs, tačiau ergonomiški, modernių formų, ant jų taip ir traukia atsigulti. Tiesa, ir juos galima tranformuoti, pavyzdžiui, į staliukus. Aktualu, kad šių gultų užvalkalus galima skalbti.

Surengti mielą iškylą bičiuliams išties paprasta. Tereikia pasinaudoti internetu, ir visos prekes atkeliaus į namus iki artimiausio savaitgalio. Vasarai pasiruošti padės Imuperku.lt!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį