Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi

Aptartas namų atnaujinimas

Savivaldybėje posėdžiavo rajono savivaldybės mero liepos 12 dienos potvarkiu sudaryta naujos sudėties darbo grupė naujo modelio daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo vykdymui koordinuoti.

Kaip informavo savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Daiva Zimblienė, šios darbo grupės pirmininkas ir programos įgyvendinimo koordinatorius – savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, nariai: savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, Savivaldybės tarybos nariai Kazys Grybauskas, Kęstutis Jurkevičius, Andrius Kalesnikas, Vidmantas Krikštaponis ir Valdas Mikalajūnas, savivaldybės Teisės skyriaus vedėjas Rimas Jurgilaitis, Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Gediminas Narbutas ir šio skyriaus vyriausiasis specialistas Algimantas Šuminskas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas, Viešųjų pirkimų skyriaus vyriausias specialistas Algimantas Matiukas, Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė, Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras, UAB „Ukmergės butų ūkis“ direktorius Giedrius Pocius, savivaldybės Personalo ir dokumentų valdymo poskyrio vyriausioji specialistė Dalia Ivaškevičienė ir Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė D. Zimblienė.

Posėdžio metu savivaldybės atsakingi darbuotojai bei bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ atstovai pristatė informaciją apie daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimo eigą bei pasiruošimą naujo etapo paraiškų teikimui, taip pat buvo aptarti ir kiti klausimai.

Jau baigiami renovuoti Bažnyčios g. 3 ir Jaunimo g. 42A daugiabučiai, rengiama dokumentacija jų pridavimui.

Į pabaigą eina renovacijos darbai ir Miškų g. 32, Jaunimo g. 50, Deltuvos g. 8, Vilniaus g. 94A daugiabučiuose, daugiau nei pusė darbų jau atlikta Jaunimo g. 40, Jaunimo g. 23 ir Kranto g. 1 daugiabučiuose.

Atnaujinimo darbai neseniai pradėti Deltuvos g. 10A, Jaunimo g. 58, 46, 13 ir 19, S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, Anykščių g. 11 daugiabučiuose.

Pritarimo iš banko dėl renovacijos finansavimo dar tebelaukia Jaunimo g. 17, 38, 44 ir 62, Anykščių g. 9, 35 ir 72, Antakalnio g. 72, S. Daukanto g. 63, S. Dariaus ir S. Girėno g. 4, Maironio g. 7, Kauno g. 27 bei Šventupės gyvenvietėje Darbo g. 1 esančių daugiabučių gyventojai.

Investicijų planai rengiami S. Daukanto g. 69, Jaunimo g. 42, Vasario 16-osios g. 51 ir 49, V. Kudirkos skg. 25, J. Basanavičiaus g. 11, S. Dariaus ir S. Girėno g. 10, 18 ir 24, Miškų g. 54 ir Vilniaus g. 96 daugiabučių renovacijai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Grycia :
    Pirk kaime lusna. Nugriauk ir busi sau ponia Zita ☺
  • Zita :
    Kas liecia renovacija.tai iseitu.kad Jaunimo 46 yra kreivas namas.Pirmo auksto butas mazesnis .negu antro auksto.Kaip taip gali buti.!Pinigine prasme jie ir sildyma ir uz renovacija maziau mokes.Kazkaip cia nesaziningai vyksta.pinigu plovimas