Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Patyrė fizinį skausmą

Birželio 13-ąją, apie 18.40 valandą, pas Želvos seniūnijos Bastūnų 1 kaimo gyventoją (g. 1980 m.) į namus atvažiavo sugyventinės brolis (g. 1989 m.). Įsiplieskus konfliktui dėl kapinių tvarkymo svečias du kartus galva smūgiavo šeimininkui į galvos sritį, kumščiu sudavė į skruostą. Vyriškis patyrė fizinį skausmą. Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai po apžiūros jam nustatė skruosto paviršinį sužalojimą.

Liepos 14-ąją, apie 0.30 valandą, Deltuvos gatvėje prieš moterį ranką pakėlė sesers sugyventinis (g. 1979 m.). Konflikto metu stipriai viena ranka suėmęs už kaklo ją smaugė. Nukentėjusioji policijai pasiskundė patyrusi fizinį skausmą.

Tą pačią naktį, apie 2 valandą, Taujėnų seniūnijos Lėno kaime kilus konfliktui moteris (g. 1996 m.) savo vyrui (g. 1994 m.) kumščiu sudavė ne mažiau kaip penkis kartus į veido sritį. Pristačius nukentėjusįjį į Ukmergės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, po apžiūros jam nustatyti įvairūs sužalojimai. Vyras gydytis išleistas į namus. Smurtautojai nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Dėl šių smurto atvejų policija pradėjo ikiteisminius tyrimus.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • 50 :
    50 pilku atspalviu ukmergeje ☺

Sudegintas medžiotojų bokštelis

2020/01/19

Komentarų (3)

Smurtavo prieš sugyventinę

2020/01/19

Komentarų (0)