Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Rajone pirmą kartą paminėta Globėjų diena

Miglė VALIONYTĖ

Jau trečius metus liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Į atmintinų dienų sąrašą ji buvo įtraukta 2017 metų pabaigoje ir skirta pagerbti įtėviams/globėjams. Ukmergės globos centras pirmą kartą šią dieną minėjo drauge su įtėviais, jų giminaičiais bei giminystės ryšiais nesusijusiais budinčiais globotojais ir jų šeimomis.

Globėjų dienai skirtas renginys vyko liepos 7 dieną Ukmergės kultūros centre. Šventės metu Ukmergės globos centro Vaikų globos šeimose organizavimo ir pagalbos teikimo vaikus globojančioms šeimoms padalinio vyriausioji socialinė darbuotoja Ramunė Lisauskienė padėkos žodžius skyrė šeimoms, atvėrusioms vaikams savo namų duris.

Renginio dalyviams muzikinį kūrinį dovanojo Jokūbas Burneikis su mama Laura Burneikiene. Po muzikinės dalies visi buvo kviečiami į poetišką, netipišką filmą apie gamta – „Sengirė“. Jis yra pelnęs du Sidabrinės gervės apdovanojimus bei nacionalinių ir tarptautinių įvertinimų.

Šventės pabaigoje globėjams įteikta gėlių, padėkota už bendradarbiavimą, kilnią širdį, ištiestą pagalbos ranką vaikams.

Šiuo metu Ukmergės globos centras renka grupę GIMK mokymams (globėjams, įtėviams). Išsamesnė informacija – Ukmergės globos centre, adresu: Vilniaus g. 87, Ukmergė, arba telefonu: 8 602 12 579.

Palikite komentarą apie straipsnį