Asociatyvi nuotrauka.

Jaunimas, Naujausi

Abiturientėms – brandos atestatai su pagyrimu

Pasibaigus brandos egzaminų sesijai ir paskelbus paskutinių egzaminų rezultatus, gimnazistams teikiami brandos atestatai. Rajone vidurinio mokslo baigimo pažymėjimus gaus 243 abiturientai. Vienuolikos abiturientų žinios įvertintos šimtukais. Juos išsidalino Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus ir Želvos gimnazijų moksleiviai. Dviem Antano Smetonos gimnazijos moksleivėms išduoti brandos atestatai su pagyrimu.

Pagal nustatytą tvarką, norint gauti brandos atestatą būtina išlaikyti du brandos egzaminus. Vienas iš jų yra privalomas – lietuvių kalbos ir literatūros. Mokinys, be lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino, gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip 6 dalykų brandos egzaminus ir brandos darbą.

Pagyrimo raštas išduodamas dvyliktokams, turintiems visų individualaus ugdymo plano dalykų ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimus ne žemesnius kaip 9 balai, išlaikiusiems bent vieną valstybinį brandos egzaminą ir turintiems ne žemesnius kaip 86 balų visų laikytų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.

Pirmieji atestatus atsiėmė Želvos gimnazijos 70 laidos moksleiviai. Aštuoniolikai želviškių vidurinio mokslo baigimo pažymėjimai įteikti liepos 12-ąją. Šiųmetinėje laidoje yra vienas šimtukininkas – Deividas Butkus aukščiausią įvertinimą pelnė už anglų kalbos žinias.

Antano Smetonos gimnazijos abiturientams atestatai įteikti pirmadienį, liepos 15-ąją. Juos gavo 109 moksleiviai, tarp jų – septyni gimnazistai, pelnę šimtukus. Tai Justė Gladkauskaitė, Matas Nenorta, Gytis Oksas, Augustė Strumilaitė ir Ieva Uselytė, Paulius Gilvydis bei Otilija Pažėraitė. Dviem abiturientėms – J. Gladkauskaitei ir Erikai Klimantavičiūtei – išduoti atestatai su pagyrimu.

Taujėnų gimnazijoje atestatų įteikimo šventė vyko liepos 16-ąją. Vidurinio mokslo baigimo dokumentai išduoti dvylikai abiturientų.

Siesikų gimnazija į brandos atestatų įteikimo šventę renkasi šiandien, liepos 17-ąją. Atestatus gaus 10 dvyliktokų.

Jono Basanavičiaus gimnazija brandos atestatų įteikimo šventę rengia liepos 18 dieną. Vidurinio mokslo baigimo pažymėjimai bus įteikti 94 moksleiviams. Tarp jų – trims, kurių valstybinių brandos egzaminų žinios buvo įvertintos 100 balų. Tai – Bernadeta Kalvelytė, Ignas Rozmanas ir Edvinas Bražinskas.

 „G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Skaitovė :
    Su pagyrimu baigė ir Ignas Rozmanas iš Jono Basanavičiaus gimnazijos. Sveikiname😀