Kultūra, Naujausi

Legendinis roko festivalis – jau šį savaitgalį: suburs garsiausias žvaigždes

Jau šį penktadienį Ukmergę sudrebins ilgai lauktas festivalis „Rockmergė“. Ant scenos geriausius savo kūrinius dovanos legendinės grupės, su kurių muzika užaugo tikro rokenrolo gerbėjai.

Penktadienio vakarą į sceną lips ir rokeris Saulius Urbonavičius-Samas. Atlikėjas sakė, kad festivalyje grupės „BIX“ gerbėjai galės išgirsti ne tik puikiai pažįstamų kiekvienam dainų, bet taip pat ir naujienų.

„Smagu, kad atgimsta roko festivaliai – tai yra nuostabu. Mes, kurie grojame tokią muziką, labai palaikome šią idėją ir dėl to ypatingai ruošiamės. Ten suskambės mūsų naujojo albumo dainos, kurios jau tapo hitais, taip pat senosios dainos bei specifinės grupės dainos, kurias bus visiems tikrai labai netikėta išgirsti“, – teigė atlikėjas.

Šeštadienį scenoje taip pat pasirodys ir ukmergiškė atlikėja Raminta Naujanytė-Bjelle. Ji sakė, kad pasirodydama „Rockmergės“ festivalio scenoje taip pat liks ištikima roko muzikai, o klausytojus nukels į neįprastą erdvę.

Vakaro linksmybes iki paryčių užtikrins grupė „Requiem“. Jos lyderis Tomas Krivickas-Psichas pabrėžė, kad rokenrolas gal ir nebeturi tokio didelio gerbėjų rato, tačiau jis virto klasika, kurios klausyti yra visuomet malonu.

Rokenrolo gerbėjai liepos 19-22 dienomis linksminsis gamtos apsuptyje, ant Šventosios upės kranto įsikūrusiame „River Camp“ kempinge (Vidiškių seniūnija, Ukmergės r., 83 km nuo Vilniaus).

Muzikos festivalis „Rockmergė“ suburs aibę gyvos muzikos gerbėjams žinomų scenos žvaigždžių: meilę, laisvę ir muziką jums dovanos „BIX“, „Requiem“, „Golden parazyth“, „Rebelheart“, „Arbata“, „Makchu Pikchu“, „TurboReanimacija“, Gytis Ambrazevičius ir grupė, Bjelle, „Wolfsome“, „Weekends“ ir daugelį kitų.

Bilietus galima įsigyti atvykus tiesiai į renginį arba internetu: https://tickets.paysera.com/lt/event/rockmerge-2019

Renginio dieną kaina dienai – 20 Eur, visam savaitgaliui – 35 Eur. Laukiame visų ukmergiškių ir miesto svečių jau nuo penktadienio 18 val. Šventupės kempinge „River Camp“.

„BIX“.

Raminta Naujanytė-Bjelle.

„Requiem“.

 

Palikite komentarą apie straipsnį