Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Santuoka ir seksas: kaip įveikti rutiną?

Dažnai sakoma, kad santuoka – tai santykių įprasminimas, tačiau tam, kad tai būtų tiesa, dažniausiai reikia įdėti nemažai pastangų. Draugystės pradžioje daugeliu atvejų viskas būna daug paprasčiau – jaučiamas stiprus susižavėjimas ir aistra, kurie tarsi paslepia tam tikrus partnerio trūkumus. Laikui bėgant ir vis labiau pažįstant vienam kitą gali atsirasti rutina, kuri turi didelę įtaką santuokos kokybei. Vienas iš būdų ją išsklaidyti – pastangos, dedamos intymaus ryšio stiprinimui.

Nebijokite bendrauti

Bendravimas – tai, kas gali padėti išspręsti labai daug problemų. Per ilgus santuokos metus seksas gali tapti nuobodus ir neįdomus. Jei kartojamos tos pačios pozos ir neišbandomos naujos erotinės prekės, tai tampa labiau įpročiu nei malonumu. Kartais partneris to gali net nepastebėti, todėl nieko nelaukite ir papasakokite, kaip jaučiatės. Svarbiausia nepriekaištauti ir nekaltinti – juk bet kokie ilgalaikiai santykiai turėtų būti pagrįsti pagarba ir supratingumu.

Galbūt jums sunku reikšti mintis ir norite išmokti tai daryti geriau? Išbandykite paprastas frazes, tokias kaip: „Galbūt būtų puiki proga išbandyti ką nors naujo?“ arba „Manau, kad atėjo laikas atgaivinti mūsų santykius naujais malonumais?“ ir pan. Juk paprastas ir nuoširdus pokalbis gali suteikti santuokai trūkstamo dinamiškumo ir aistros.

Nepamirškite smulkmenų

Kada paskutinį kartą savo sutuoktinį kvietėte pavakarieniauti? Jei norėdami atsakyti į šį klausimą ilgam susimąstėte, tikrai verta imtis veiksmų. Galbūt verta išbandyti naują restoraną arba išvykti trumpų savaitgalio atostogų, kurių metu pabūtumėte tik dviese? Jei nusprendėte likti namuose, skani vakarienė ir erotinės prekės gali būti tai, ko reikia. Paįvairinkite lovos žaidimus išmaniaisiais sekso žaislais, intymia kosmetika ar paprasčiausiu masažu žvakių šviesoje.

Parodykite dėmesį

Šiomis dienomis žmonės vis daugiau laiko skiria darbui ir karjerai. Taip, laikui bėgant, partneriai gali pamiršti vienas kitą ir atitolti. Visgi kad ir kokie pavargę jaučiatės po visos darbo dienos, nepamirškite pasidomėti vienas kitu ir nuoširdžiai išklausyti. Toks poelgis tarsi parodo rūpestį, kuris santykiuose išties svarbus. Jei turite laisvą minutę darbe, galbūt verta parašyti romantišką žinutę arba tiesiog paklausti, kaip sekasi?

Santuoka – puikus metas mokytis vieniems iš kitų. Natūralu, kad laikui bėgant keičiasi tam tikri pomėgiai ir norai, todėl svarbu nenustoti domėtis antrąja puse: taip gali būti lengviau nudžiuginti savo mylimąjį ar mylimąją. Puiki mintis gali būti nedidelė aistrą pakurstanti dovanėlė, pavyzdžiui, įvairios erotinės prekės, seksualūs apatiniai. Pastarieji dažniausiai labai patinka moterims, bet džiugina ir vyrus.

Elkitės spontaniškai

Vieni geriausių dalykų nutinka neplanuotai – tai galioja ir seksui. Jei namuose esate vieni, nelaukite tinkamo laiko ar vietos – tiesiog imkitės iniciatyvos. Galbūt jūsų antroji pusė jau ilgai to laukia? Paįvairinimui galite išbandyti įvairias namų vietas: dušą, virtuvę, svetainę, o gal net persikelti į automobilį – neribokite savęs.

Svarbiausia – jausmai

Tam, kad seksas santuokoje būtų tikrai malonus, svarbiausia yra jausmai: sąžiningumas, atvirumas, supratingumas ir tolerancija. Būtent tai leidžia atsipalaiduoti ir pajusti didžiausią malonumą, o įvairios erotinės prekės gali papildomai paskatinti artumui. Svarbu natūraliai priimti tai, jog žmona ar vyras kartais nenori mylėtis: juk tam gali būti svari priežastis. Geriau pasidomėkite jais ir skirkite laiko nuoširdžiam pokalbiui.

Įvairovė ir spontaniškumas – tai, kas gali išties praskaidrinti rutinos nukamuotą sutuoktinių gyvenimą. Jei manote, kad atėjo laikas santykiams suteikti daugiau aistros, nebijokite išbandyti specialių priemonių, galinčių pagerinti sekso kokybę. Stenkitės išlikti savimi ir nepamirškite domėtis išrinktuoju ar išrinktąja – juk laiku parodytas dėmesys ir tikri jausmai yra stiprių bei ilgalaikių santykių pagrindas.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Ilona Kovalevskaja-Maciulevič :
    Oho sezoniniai sveikinimai visiems mano draugams, aš taip džiaugiuosi, kad mano nutrūkusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras grįžo po to, kai jis paliko mano du vaikus su kita moterimi. Po aštuonerių santuokos metų mano vyras ir aš buvome vienoje ar kitoje kovoje, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kanadą būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, mano širdis buvo pilna liūdesio ir skausmo, nes buvau tikrai įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir radau svetainę, kurioje teigiama, kad dr. Igbinovia padėjo daugybei žmonių Tada aš pajutau, kad turėčiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė (Meilės burtą) man. Po 28 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai praleido mane ir vaikus, toks nuostabus! ir štai kaip jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji sukėlė man ir vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai daktaro Igbinovijos dėka. Jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalyti savo istorija internete, kad dr. Igbinovia yra tikras ir galingas burtininkas, jei jums reikia jūsų santykių ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu . Čia yra jūsų kontaktas: atsiųskite el. Laišką adresu doctorigbinovia93@gmail.com, taip pat galite paskambinti arba įtraukti jį į „Whatsapp“: +2348144480786, taip pat galite susisiekti su juo „Viber“ telefonu +2348144480786, imkitės dalykų savaime suprantamu dalyku, o jis imsis iš tu.......