Tapęs administracijos direktoriumi, D. Varnas turės atsisakyti Tarybos nario mandato.

Aktualijos, Naujausi

Direktorius pradėjo eiti pareigas

Birželio 4 dieną darbą pradėjo naujasis rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas. Jį slaptu balsavimu išrinko ir patvirtino Savivaldybės taryba gegužės 21 dieną vykusio posėdžio metu. Kovo 3 dieną vykusių rinkimų metu 45 metų D. Varnas buvo išrinktas į Savivaldybės tarybą pagal visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“ sąrašą.
Kaip informavo savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Daiva Zimblienė, naujasis savivaldybės administracijos vadovas pirmiausia prisistatė savivaldybės administracijos skyrių bei poskyrių vedėjams, seniūnams.
„Atėjau tikrai ne „galvų kapoti“, kaip daug kas kalba, o noriu, kad dirbtume rajono gyventojų, kurių pasitikėjimą esu gavęs ir dėl ko esu čia, labui. Tikiuosi vienas kito supratimo ir konstruktyvaus darbo. O daugiau, kaip sakoma, kaip Dievas duos,“ – kalbėjo D. Varnas.
Direktorius teigė, jog pirmiausia prioritetą jis teiksiantis rajono gyventojų ir visuomenės poreikių tenkinimui.
Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje veikia 16 skyrių, jai taip pat priklauso 12 seniūnijų, tad administracijos direktoriui reikia ne tik išmanyti įvairias sritis, bet ir turėti žmogiškosios patirties, personalo valdymo įgūdžių. Iki šiol D. Varnas 12 metų ėjo uždarosios akcinės bendrovės „Bikuvos prekyba“ Ukmergės padalinio vadovo pareigas.
Pagal pareigybės aprašymą, savivaldybės administracijos direktorius organizuoja administracijos darbą, savivaldybės strateginio planavimo procesą, Tarybos nustatyta tvarka administruoja savivaldybės biudžeto asignavimus, tiesiogiai ir asmeniškai atsako už įstatymų, Vyriausybės ir Tarybos sprendimų įgyvendinimą savivaldybės teritorijoje jo kompetencijai priskirtais klausimais, atlieka kitas jo pareigybei numatytas funkcijas.

Genovaitės KAZELIENĖS nuotr.
„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Valstybe ... :
  Zinant kiek yra nuslepta pasalpu!!! Ir kiek jus turit is to naudos! Dar rasot tokius komentarus ...
 • Asta Leonavičienė :
  Po to, kai patėvis nužudė mažąjį Ališauską už tai kad šis teisme prieš jį liudijo, likau savo vedėjos poste-nes turiu aš baisingai stiprų užnugarį. Kai vaiko tarnybą išformavo, be konkurso mane pastatė vedėja socialinės rūpybos skyriaus. Papūskit jūs man uodegon, ubagai, asocialai, kuriems aš dabar pinigus dalinu
 • Asta Leonavičienė :
  Ar ne mane čia pakeisti prašote kažkokio Varno? Manęs per amžius pakeisti negalėjo, kol vadovavau vaiko teisių skyriui, nors per mano neprofesionalumą buvo net keli tėvų nužudyti vaikai. Ko vertas vien mažojo Ališausko nužudymas, kai jį patėvis sudaužė iki mirties dėl to, kad jis liudijo teisme prieš patėvį, o aš po teismo nuvežiau Ališauską berniuką tiesiai kaltinamajam į nasrus-susidoroti už paliudijimus.
 • Vietinis :
  Reik pakeist investicijų vadę,nes užsiema ne darbu o kelionėmis ir krepšiniu
 • Ukmerge :
  Ir petuxka
 • Ukmerge :
  Kreipkites visada i Administracini teisma! Paraso savivaldybe nesamone ir kreipkites! Ir dar neturtine prisiteisit!!!! Ir nieko nekainuoja !!!!! Kaip pilietis kv.gali kreiptis. Tegu kencia ju pinigine! Gal tada dirbt prades !!!!! Tai liecia ne tik Astos rasliavas. Teismas viska sudelios ir ipareigos!
 • Quest :
  Gerb.Dariau , pakeisk visų administracijų super vedėją Astą ,visa Ukmergė padėkos: reikalingas jaunas empatiškas žmogus ,o ne sustabarėjęs senas biurokratas ,ačiū ir sėkmės darbuose.
 • Quest :
  Gerb. Dariau ,pakeisk visų administracijų super vedėją Astą L. , visa Ukmergė padėkos : reikia jauno empatiško žmogaus o ne sustabarėjusio seno biurokrato ,ačiū.
 • quest :
  Dariau, pakeisk visų administracijų sustabarėjusią ir pasipūtusią ,,super'' vedėją Astą L.,visą Ukmergė padėkos ,reikia jauno empatiško žmogaus , o ne ilgalaikio susireikšminusio biurokrato , ačiū
 • Zita :
  Optimizmo ir sumanumo turintis administratorius tikrai daug padarys miestui ir jo žmonėms.Tuo labai tikiu
 • Rinkejas :
  Sekmės direktoriui. O galvų ten savivaldybėj kai kurių padalinių vadovams pakapoti tikrai verta, norint kad darbas sklandžiau eitų. Kitaip liks kaip ir buvę. Nesuminkštėk Direktoriau nes nepastebėsi kaip seni biurokratai tave įtrauks į pelkę:)