Asociatyvi nuotrauka

Įvairūs, Naujienos

Šildymo infraraudonaisiais spinduliais privalumai

Daugelis esame pastebėję infraraudonųjų spindulių šildytuvus, bet vis dar vyrauja daug skirtingų mitų apie šio tipo šildytuvus. Daugelis mano, kad šildymas elektra yra pigiai įrengiamas, bet vėliau brangiai eksploatuojamas. Galbūt tai tiesa, kai šnekame apie seno tipo kaitrinius šildymo įrenginius. Bet laikas bėga, technologijos tobulėja, o namų vartotojai gali džiaugtis tobulesniais įrenginiais. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai šildo ne orą, o veikimo plote esančius objektus. Tad tokiu būdu sutaupoma apie 30% lėšų, lyginant su tradiciniais šildytuvais. Apžvelkime ir kitus tokių įrenginių privalumus.

Įrenginys yra nedidelis, lengvai eksploatuojamas, bei perkeliamas į kitą vietą. Dėl šių priežasčių, šie šildytuvai gali būti naudojami skirtingose patalpose. Įrenginio matmenys, palyginti su skleidžiamos šilumos kiekiu, yra labai maži. Puikiai tinkama šildyti patalpas, kur praleidžiame mažąją laiko dalį.

Šiluma sklinda kryptingai, šildymas prasideda vos tik įjungus įrenginį. Geriausiam efektui pasiekti, būtina įrenginį nukreipti ta kryptimi, kuria norima šildyti. Dėl to, kad šildytuvas šildo ne orą, o konkrečius objektus, nereikia šildytuvo įjungti prieš atvykstant į patalpą. Šildykite tik tiek laiko, kiek yra reikalinga šiluma. Tai paverčia tokį įrenginį dar patrauklesniu, kai ieškoma sprendimo šildyti patalpoms, kurios naudojamos periodiškai.

Šie šildytuvai gali būti naudojami lauke. Kadangi, kaip jau buvo minėta, šiuo būdu šildant išvengiamas oro šildymas, tai gali būti puikus būdas jaustis komfortiškiau lauke. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai dažnai įrengiami lauko terasose, vidiniuose kiemuose, kur smagu susiburti ir bendrauti žmonėms.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai puikiai tinka pastatuose su aukštomis lubomis. Labiausiai apsimoka šiuos įrenginius naudoti gamybiniuose angaruose, sporto salėse, bažnyčios tipo pastatuose. Kaip žinote, šiltas oras kyla į viršų, todėl šildant standartiniu būdu reikalingi milžiniški resursai, nes pradžioje yra sušildomas visas viršuje esantis oras. Kad būtų sušildyti ant žemės esantys žmonės, reikia labai ilgo ir stipraus šildymo. Todėl viršuje įrengti tokio tipo šildytuvai kryptingai šildo apačioje esančius žmones bei daiktus. Ir tai daro tuoj pat po įjungimo.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai tikrai keičia nusistovėjusią nuomonę apie šildymą. Pagrindiniai privalumai bei veikimo principas turėjo paaiškėti iš pateiktų faktų. Tad jei jums nesvetimos aptartos problemos, rinkitės šiuos šildytuvus

Palikite komentarą apie straipsnį