Asociatyvi nuotrauka

Įvairūs

Išmaniosiomis technologijomis apsupti namai: ką verta įsigyti?

Išmaniųjų technologijų kūrėjai nenustoja mūsų stebinti – jeigu prieš kelis metus dar stebėjomės telefonais, dabar išmaniąja įranga galime apsistatyti kone visus namus. Jei būtent tai ir svajojate padaryti, turėtumėte iš arčiau susipažinti su šiais įrenginiais – jie padės sukurti dar šiuolaikiškesnę, patogesnę ir išmanesnę namų aplinką.

Išmanusis klozetas su bidė funkcija. Savaiminio išsivalymo funkcija, nuotolinis valdymo pultelis, galimybė valdyti telefonu, daugybė geresnę higieną užtikrinančių funkcijų – taip, mes šnekame apie unitazą! Išmanieji tualetai turi labai daug privalumų, palengvinančių šių įrenginių priežiūrą ir Jūsų pačių asmeninį komfortą – prireiks nemažai laiko, kol išnagrinėsite visas jų suteikiamas galimybes. Tiesa, kol kas tai pakankamai didelė investicija, tačiau jei ieškote maksimalaus komforto, savo sprendimo niekuomet nesigailėsite.

Išmaniosios virtuvės svarstyklės. Toks prietaisas ypač patiks tiems, kurie rūpinasi savo figūra ir kruopščiai kontroliuoja mitybą. Susieję šias svarstykles su savo išmaniuoju telefonu, gausite visą informaciją apie maistinę produktų vertę, todėl lengvai galėsite skaičiuoti ne tik kalorijas, bet ir angliavandenius, riebalus bei baltymus. Šios svarstyklės – kiekvieno sportininko svajonė, kurią šiais laikais už labai nedidelę kainą galima paversti realybe!

Vaizdo domofonas. Nors galbūt pati technologija ir nėra labai nauja, tikriausiai sutiksite, jog mūsų šalyje keliaujant į svečius nėra įprasta prie vartų pastebėti vaizdą fiksuojantį domofoną. Tačiau dabar tokie prietaisai tapo prieinami kiekvienam, norinčiam dar išmanesnių namų – toks domofonas ypač pravers tuomet, jei gyvenate nuosavame name. Atvykusius svečius galėsite ne tik matyti, bet ir su jais pasikalbėti: tokia funkcija pravers ne tik dėl pramogos, bet ir dėl saugumo.

4K televizoriai su SMART TV funkcija. Nors vis dažniau pasigirsta kalbos apie 8K technologiją, bent jau kol kas 4K televizoriai yra nepralenkiami, tad įsigiję tokį modelį, puikios kokybės tikrai nepritrūksite. Papildomai vertėtų pagalvoti ir apie SMART TV modelius – jie suteikia galimybę naudotis internetu, todėl Jūsų televizorius tampa kur kas išmanesnis ir funkcionalesnis. Toks variantas puikiai derės prie išmanių Jūsų namų!

Išmanusis namų sodas. Visuomet svajojote užsiauginti savo prieskonių ar daržovių, tačiau neturėjote tam laiko ar galimybių? Dabar net ir sodininkyste galite užsiimti išmaniai! Tokiam sodui praktiškai nereikės priežiūros: įdėkite specialias kapsules, įpilkite vandens, pasirūpinkite elektros tiekimu, o reikiama šviesa ir visais kitais elementais pasirūpins pati sistema. Patikėkite – produktai užaugs ne mažiau gardūs ir sveiki!

Robotai dulkių siurbliai. Nors daugelis vis dar abejoja šių prietaisų efektyvumu, tie, kurie pasiryžta juos įsigyti, dažniausiai nebeįsivaizduoja, kaip gyveno anksčiau. Švarios grindys be jokių pastangų – būtent tai galite turėti ir Jūs, jei nuspręsite įsigyti robotą dulkių siurblį. Visgi, jei manote, kad šių prietaisų kaina yra kiek per didelė, paieškokite specialių pasiūlymų: jei Jus domina nebrangūs robotai dulkių siurbliai, išpardavimas – pats geriausias metas šią įrangą įsigyti kur kas pigiau.

Įsigiję visus šiuos įrenginius, ir patys neabejosite, kad Jūsų namai yra patogūs ir išmanūs. Tačiau tai tikrai ne viskas, ką šiuo metu galima įsigyti – jei ieškote dar daugiau išmanių idėjų, apsilankykite Pigu.lt el. parduotuvėje!

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Miglė :
    Kartais tokių daiktų kainos prasilenkia su realybe, aš asmeniškai geriau jau investuočiau į gerą stogą, langus, tvorą, nei į tokius dalykėlius. Tuos išmanius keičia kas met vis naujesni, išmanesni.. Visada ir norėsis to naujesnio, o stogas virš galvos bus ne vieną dešimtį metų.