Loretos EŽERSKYTĖS nuotr.

Naujausi, Naujienos, Uncategorized @lt

Pavogė medyje įrengtą vaizdo kamerą

Į rajono Policijos komisariatą kreipėsi rajono savivaldybės administracija. Pateiktame pareiškime pranešama, kad gegužės 7-ąją, apie 8.45 valandą, pastebėta, jog pavogta vaizdo stebėjimo kamera, kuri buvo įrengta medyje ties Ąžuolų-Uosių gatvių sankryža. Žala – 429,40 eurai.
Ši kilnojama vaizdo stebėjimo kamera buvo nukreipta į toje vietoje esančią atliekų aikštelę, kuri dažnai būna netvarkinga, užversta statybinėmis medžiagomis, nereikalingais baldais, pasenusia buitine technika, kitais daiktais. Tikėtina, jog aikštelės teršėjai, bijodami būti išaiškinti, ir pasisavino kamerą.
Kaip „Gimtajai žemei“ sakė rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus, dingusi vaizdo stebėjimo kamera minėtoje vietoje, medyje, įtvirtinta bandant kovoti su teršėjais. Prieš porą savaičių 5-6 metų aukštyje sumontuotas įtaisas buvo maitinamas baterijomis.
„Elementus tekdavo dažnai keisti. Kamera paskutiniu metu neveikė, tuo ir pasinaudojo vagišiai“, – sakė A. Dutkus. Ir pridūrė, jog mieste esančių vaizdo stebėjimo bei videokamerų pagalba jau pavyko išaiškinti per pusšimtį viešosios tvarkos pažeidėjų.
Rajono Policijos komisariate dėl kameros vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį