Iš kairės – J. Songaila, R. Vaičiūnas, M. Džiovenis ir V. Strobeika.

Naujausi, Sportas

Ukmergės bėgikai – tarp prizininkų

Anykščiuose vyko seniausiu šalyje vadinamas, 56-ą kartą organizuotas, bėgimas „Anykščiai–Puntuko akmuo–Anykščiai“, kuris kartu buvo ir šeštasis Lietuvos bėgimo taurės etapas. Jame dalyvavo ir ilgiausią 11 kilometrų distanciją įveikė keturi ukmergiškiai – Juozas Songaila, Medardas Džiovenis, Robertas Vaičiūnas ir Vladas Strobeika.

Bėgimo mėgėjai ir sporto entuziastai galėjo rinktis 300 m „Puntukėlio bėgimą“, 3 km ir 6 km nuotolius, tačiau populiariausia buvo 11 km trasa, kurioje jėgas išbandė 198 dalyviai. Iš viso distancijose prie starto linijos stojo net 549 bėgikai.

Istorinio bėgimo trasa tradiciškai driekėsi Anykščių miesto gatvėmis, vaizdinguoju ir Antano Baranausko poemose aprašytu Anykščių šileliu – iki pat garsiausio Lietuvos akmens. Šiame bėgime geriausiai sekėsi ukmergiškiams M. Džioveniui ir V. Strobeikai, kurie savo amžiaus grupėje užėmė antras vietas. J. Songaila tapo trečios vietos laimėtoju. Nugalėtojams medalius bei dovanas (obuolių sultis ir Biržų duoną) – įteikė olimpiniai čempionai, plaukikai Robertas Žulpa ir Lina Kačiušytė.

 Puikiai Ukmergės bėgikai – J. Songaila, M. Džiovenis ir R. Vaičiūnas, atstovaujantys Ukmergės bėgimo mėgėjų klubui, pasirodė ir praėjusį mėnesį Panevėžyje vykusiame penktajame Lietuvos bėgimo taurės etape, bėgime „Senvagė 2019“.

Šiais metais ši bėgimo trasa apėmė dvi žaliąsias zonas – Senvagę ir Skaistakalnio parką. Bėgimo dalyviai buvo suskirstyti ir varžėsi pagal amžiaus grupes.

Renginys „Senvagė 2019“ prasidėjo vaikų 300 metrų bėgimo startu, kur laikas nebuvo fiksuojamas. Vėliau startavo 1 km ir 3 km nuotolių dalyviai, o vėliausiais į trasą išbėgo 10 km pasiryžę įveikti sportininkai.

Renginio uždarymo metu buvo apdovanoti bėgimo nugalėtojai bei prizininkai.

Šį savaitgalį Ukmergės bėgikai varžosi Trakų pusmaratonyje. Taip pat ukmergiškiai ruošiasi dalyvauti birželio 1-ąją Klaipėdoje vyksiančioje Olimpinėje dienoje.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Mecka :
    Maladec Mecka