Turės galimybę lankytis sporto klube.

Jaunimas

Paskatinti jaunieji policijos rėmėjai

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Dešimt jaunųjų policijos rėmėjų paskatinti nemokamomis treniruotėmis sporto klube „Kigo“. Šias dovanas jiems įsteigė rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. „Mūsų tikslas – skatinti jaunimą sportuoti ir rūpintis savo sveikata“, – sakė biuro vadovė Vaida Puodžiūnienė.

Anot Ukmergės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Ingridos Dutkienės, jaunieji policijos rėmėjai džiugiai priėmė dovanas. „Kadangi gavome tik 10 abonementų, juos padovanojome patiems aktyviausiems mūsų talkininkams“, – sakė pareigūnė.

Rajono Policijos komisariate veiklą vykdo 40 jaunųjų policijos rėmėjų. Daugumą sudaro Jono Basanavičiaus, Antano Smetonos ir Siesikų gimnazijų auklėtiniai. Tai 14-18 metų moksleiviai, kurie domisi policijos darbu bei talkina bendruomenės pareigūnams. Jaunieji policijos rėmėjai dalyvauja įvairiose prevencinėse priemonėse, renginiuose.

„Neseniai buvo vykdyta prevencinė priemonė „Telefoniniai sukčiai“, tad jaunuoliams buvo patikėta užduotis bendrauti su senjorais bei įteikti jiems informacinius pranešimus“, – pasakojo I. Dutkienė. Jaunieji policijos rėmėjai padeda ir vykdant švietėjišką veiklą mokyklose – savo bendraamžiams ir jaunesniems moksleiviams veda paskaitėles apie tai, kaip saugiai elgtis internete, gatvėje, diskutuoja apie patyčias, smurtą, prekybą žmonėmis, pristato savo veiklą.

Jaunimas, norintis daugiau sužinoti apie jaunųjų policijos rėmėjų veiklą ir į ją įsitraukti, gali kreiptis į bendruomenės pareigūnę I. Dutkienę el. p. ingrida.dutkiene@policija.lt arba tel. +370 612 75 796.

Palikite komentarą apie straipsnį