Aktualijos

Pajamų deklaracijas pateikė apie 14 tūkst. rajono gyventojų

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad šiais metais iš viso jau pateikta daugiau nei 1,5 mln. pajamų ir daugiau nei 84 tūkst. turto deklaracijų bei beveik 256 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai. Ukmergės rajone iš viso jau pateikta apie 17 tūkst. pajamų ir apie 1 tūkst. turto deklaracijų bei apie 2,5 tūkst. prašymų skirti dalį pajamų mokesčio paramai.

Nuo metų pradžios už visus mokestinius laikotarpius pajamų deklaracijas pateikė apie 14 tūkst. ukmergiškių. Apie 8 tūkst. Ukmergės rajono gyventojų pateikė deklaracijas su grąžintina gyventojų pajamų mokesčio (GMP) suma, jiems bus grąžinta per 1,4 mln. eurų GPM permokų suma. Apie 4 tūkst. gyventojų pateikė deklaracijas su mokėtina GPM suma, jie turės sumokėti per 1 mln. eurų GPM.

Šiais metais pajamas už 2018 metus turėjo deklaruoti virš 8 tūkst. ukmergiškių, iš jų GPM deklaracijas pateikė apie 6,5 tūkst. gyventojų, pajamų deklaracijų laiku nepateikė apie 1,6 tūkst. gyventojų (iš kurių apie 300 – vykdžiusių individualią veiklą). Turto deklaracijas už 2018 metus turi pateikti apie 900 savivaldybės gyventojų, iš jų deklaracijas jau pateikė apie 740.

VMI jau grąžino apie 32 mln. eurų mokesčių permokos beveik 197 tūkst. Lietuvos gyventojų.

Jau pradėtas pateiktų deklaracijų tyrimo procesas: patikrinta apie 356 tūkst. iki balandžio 6 d. gautų deklaracijų, 17 tūkst. deklaracijų nustatyti neatitikimai. Gyventojai artimiausiu metu jau gaus raginimus patikslinti deklaracijas arba pateikti papildomus dokumentus.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį