Pirkėjų laukia du Kauno gatvėje esantys pastatai, kuriuose įsikūrę Luminor Bank AS ir SWEDBANK skyriai.

Aktualijos

Parduodami dviejų bankų pastatai

Genovaitė KAZIELIENĖ

Luminor bank AS“ pasirašė sutartį su tarptautine nekilnojamojo turto konsultacijų bendrove „Newsec“ dėl banko ir grupės įmonių nuosavybės teise valdomo nekilnojamojo turto pardavimo elektroninio aukciono būdu. Pirmame aukcione pirkėjams bus pasiūlyti 53 objektai už 7 760 516 eurų, neįskaitant Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), rašoma pranešime spaudai.

Tarp kitų parduodamų pastatų – ir Ukmergėje, Kauno gatvėje, esantis statinys. Kaip „Gimtąją žemę“ informavo bendrovės „Newsec“ aukcionų projektų koordinatorė Viltė Augūnaitė, parduodamas visas pastatas su priklausiniais. Jo plotas – 934,93 kvadratiniai metrai. Pradinė kaina aukcione – 260 000 eurų, neįskaitant PVM.

Luminor Bank AS Lietuvos skyriaus komunikacijos vadovė Giedrė Bielskytė teigė: „Mūsų tikslas per artimiausius keletą metų atsisakyti nekilnojamojo turto valdymo, kaip netipinės veiklos, ir sutelkti visas savo pastangas į aukščiausios kokybės bankinių paslaugų teikimą, t. y. mūsų skyriai bus įsikūrę nuomojamose patalpose.

Taip pat mes šiuo metu peržiūrime visą savo klientų konsultavimo centrų tinklą, planuojame diegti ir naujų sprendimų, pristatyti naujos koncepcijos skyrius, tačiau šiais metais Ukmergėje tikrai neplanuojame jokių pokyčių.“

Banko pastate yra įsikūrusi ir uždaroji akcinė bendrovė „AASE“. Jos vadovas Povilas Ušinskas „Gimtajai žemei“ sakė, kad bendrovė neplanuoja dalyvauti pirmajame aukcione. „Po to žiūrėsime, spręsime, ką daryti“, – atskleidė P. Ušinskas.

Valstybinis bankas buvo pastatytas 1939 metais. Projekto autorius nežinomas. 2007 metais jis buvo restauruotas. Neoklasicizmo bruožų turinti architektūros kompozicija atliepia tarpukario Lietuvoje susiklosčiusias bankų architektūros stilistines tradicijas.

Šis pastatas yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą.

Skelbiama ir apie kito pastato, esančio Kauno g. 16, pardavimą. SWEDBANK priklausantis 340,48 kvadratinių metrų ploto statinys įkainotas 220 000 eurų. Skelbime taip pat nurodoma, kad pardavimo atveju SWEDBANK iš būsimojo pirkėjo nuomosis dalį patalpų – apie 200 kvadratinių metrų.

AUTORĖS nuotr.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Laisvas :
    Teks ieškotis naujų patalpų su vaizdu į upę, Nepavydžiu persikraustymo.Seifas baisiai sunkus ,o ir specifinė saugykla vėl teks įrenginėt, o kur da laidų laidelių voratinklis ir sandeliukai. Geriau jau nupirkt visa banką,o bent 60 darbuotojų padaryt akcinininkais, gal sutiks žmonės ivenstuot į ateitį,nors jie ir taip investavo savo sveikata bemiegėmis naktimis.😊 Va tik pasitikėjimo mažai belike...ta ateitimi