Ukmergiškiai pasirodė gerai

Praėjusį savaitgalį Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto koplekse vykusiame Lietuvos reitingo ir Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate dalyvavo ir Ukmergės sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjai. Šias varžybas organizavo Vilniaus sportinių šokių klubas „Ratuto“. Vertintojų komandoje dirbo „Vėtros“ trenerė, tarptautinės kategorijos teisėja Dalia Ržeuskienė. Nuo ryto iki vakaro apsupti vaikų ir jaunimo, renginio žiūrovai ir tėveliai džiūgavo, matydami savo atžalų meistriškumą.

Ukmergiškiai pasirodė puikiai. Solo E2 grupėje pirmąsias vietas iškovojo Viltė Meleškaitė, Liepa Kernagytė ir Rūta Reingardaitė.

Solo E3 grupėje šauniai pasirodė Gerda Trilikauskytė ir Ligita Lovec.

E3 grupėje iš dalyvavusių 24 porų 14-oji vieta atiteko Elzei Jačionytei ir Juozui Lobinui.

Solo E4 S grupėje Smiltė Sipavičiūtė ir Austėja Lidakevičiūtė užėmė antrąsias vietas.

E2 grupėje Neila Savickaitė ir Jonas Stankevičius aplenkė net 10 porų ir laimėjo antrą vietą.

E. Jačionytė ir Gustautas Girnys, G. Trilikauskytė ir Mindaugas Vaitkevičius užėmė antrąsiais vietas.

Patys mažiausi visų varžybų dalyviai R. Reingardaitė ir Ažuolas Smorgonskis (4-5 metų) nenusileido vyresniems draugams ir tapo nugalėtojais.

Net keturios „Vėtros“ mergaitės varžėsi dėl Lietuvos čempionių titulo.

Jaunučių grupėje (10-11metų) Ieva Lobinaitė ir Ema Grikšaitė pateko į D klasės pusfinalį. Jaunių grupėje (12-13m.) Austėja Paškevičiūtė šoko pirmojo pusfinalio ture. Karolina Rimaitė varžėsi jaunimo grupės (16-18m.) finale ir iškovojo šeštą vietą.