The Association of British Bookmakers photo shoot in London. Coral, Holles Street, London.9.5.15 Photographer Sam Pearce

Aktualijos

Statymai – neatrastos galimybės pagerinti finansinę padėtį

Yra tokių laisvalaikio formų, kurios reiškia ne tik adrenaliną, bet ir galimybes laimėti pinigų. Sporto statymai – viena iš realių, galimybių, jei tik elgiamasi pagal individualų išlaidų planą.

Lažybas (lazybuguru.lt/) galima išbandyti tiek internetinėje, tiek realioje erdvėje, užsukus į lažybų punktus. Asmeninį pasirinkimą greičiausiai padiktuos individualūs poreikiai ir tam tikros charakterio ypatybės: jei jaučiatės itin komunikabiliu žmogumi, turėtų patiktų lažybų punktų atmosfera. Čia galima stebėti ne tik realius laiku vykstančias sporto varžybas ir už jas atlikti statymus, bet ir pabendrauti su sutiktais bendraminčiais. Tai visai tikėtina net ir tais atvejais, kai į tokias vietas nusprendžiate eiti vienas.

Sporto statymai sukuria progą ne tik išgyventi tą azartą, kuris nė iš tolo neprilygsta tam, kurį galima pajusti staiga kylant ir leidžiantis karuselėms. Esminis skirtumas tarp vienos ir kitos patirties – galimybės papildyti kišenę ne vienu euru. Tai vienodai galima pasiekti tiek lažybų punktuose, tiek realioje erdvėje.

Statymai internetu

Tarkim, jaučiatės esąs sporto ar kitos srities žinovas ir skiriate lažybų analizėms nemenką laiko dalį. Labai tikėtina, kad turint tokius įpročius tikrai galima jaustis puikiai: pasiekus tam tikrą žinių lygį atsiranda galimybės pardavinėti net savo, kaip lažybininko, mintis kitiems. Kam to reikia, juk jei sėkmingai spėliojate, galite ir pats uždirbti statydamas? Itin paprastai – sugalvojate pardavimus, iš manęs perka, atspėjami bemaž 65-80 procentų statymai internetu, tad uždirbate krūvą pinigų (atspėdami lažybose 65-75 procentų „pliuso“ galbūt neturėsime, nebent naudodamiesi labai rizikingais koeficientais). Niekas negali garantuoti, kad užmokėję už statymą mes visais atvejais sulauksime laimėjimo, bet kada gali būti rizikuojama pralošti dvigubai.

Statymų prognozės

Siekiant maksimalaus finansinio laimėjimo, visada verta iš anksto atlikti namų darbus – pasidomėti konkrečios sporto šakos lyderiaujančiomis komandomis. Statymų prognozės – virtualioje erdvėje pasiekiama informacija. Žinoma, visada verta atkreipti į dėmesį, kas sudarė šias prognozes.

Gerai įsigilinus į tai, už ką norima pastatyti, savo šansus laimėti lažybose galima padidinti jei jau ne kelis, tai keliolika kartų. Kiek realu pasikliauti prognozėmis, galima kaskart pamėginti įsitikinti, statant iš mažesnių sumų. Jeigu to kaskart bus paisoma, niekada negrės didelė savigrauža, o naujas pomėgis nesudarys finansinių bėdų.

Statymai už euroviziją

Tais atvejais, kai visai ne prie širdies pats sportas, o futbolo ar krepšinio laimėtojo spėjimas tarsi tamsus miškas, galima rasti itin smagią alternatyvą – statyti ne už sporto įvykius. Statymai už euroviziją ar prezidento rinkimus – tai, kas šiuo metu labai ant bangos. Jeigu nesiryžtama spėti, kas triumfuos (tautiečiams laimėti šiemetinę Euroviziją kaip įprasta, prognozuojami ypatingai menki šansai – gerokai menkesni, nei, tarkim, kaimynams latviams) šiame kasmetiniame renginyje, galima mėginti spėti, kas iš pirmo ar antro pusfinalio pateks į finalą. Galimybės tai išanalizuoti – beribės, nes Eurovizijos fanai yra sukūrę begalės paskyrų socialinėje erdvėje, oficialiai veikia ne viena šio konkurso internetinė svetainė. Be jokios abejonės, galima ne tik pasikliauti prognozėmis, bet ir patiems apsispręsti youtube kanale išklausius visų dalyvių kūrinius.

Nauja patirtis lažybose bet kuriuo atveju praturtina ir leidžia išgyventi ne mažesnį azartą, nei įsitraukiant į sporto lažybas. Statymai už euroviziją visada bus tai, ką įmanoma ir verta patirti tik vieną kartą per metus. Galų gale, net šio renginio žiūrėjimas per televiziją reikš visiškai kitas, gerokai aukštesnes emocijas.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

  • jonas :
    tai jau tikrai, geda...
  • Siaubiakas :
    Rimtai, Kazeliene? Taip blogai Gzemei, kad net lažybas pradėjot reklamuot? Siaubas.