Nuomonių telefonas

Stendas nuvirto

Pašilėje gyvenantis vyriškis norėjo sužinoti, kas atsakingas už reklaminių stendų priežiūrą. „Nuo Ukmergės važiuojant link Vaitkuškio, prie Pašilės, kairėje pusėje, yra metalinis reklamai skirtas ženklas, bet jis jau keletą mėnesių nuvirtęs. Gal jo savininkai to net nežino, o gal jis niekam nereikalingas? Tuomet vertėtų pašalinti…“ – mintimis dalijosi laikraščio skaitytojas.

Dėl minėtojo stendo pirmiausia kreipėmės į Ukmergės miesto seniūnę Zitą Pečiulienę. Ji paaiškino, kad seniūnija neišduoda leidimų reklamai, todėl nežino, kas savininkas.

Z. Pečiulienė patvirtino mačiusi, jog stendas nuvirtęs, tačiau kol kas jokių veiksmų nesiėmė. „Nutarėme dar savaitėlę palaukti, gal atsiras, kas jį statė. Mes savo jėgomis pašalinti šio ženklo negalime, tektų samdyti įmonę, mokėti pinigus“, – aiškino seniūnė.

Skaitytojo mintimis pasidalinome ir su rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialiste Sonata Vitaite, kuri išduoda leidimus bei derina vietą reklamai. Vyr. specialistė padėkojo už informaciją ir pažadėjo pasidomėti situacija. Ji apsilankė nurodytoje vietoje bei išsiaiškino, kam priklauso nugriuvęs stendas. Kadangi jame reklamuojamas prekybos centras „Eifelis“, susisiekta su jo atstovais, kurie informavo savo vadovybę. „Savininkai išties nieko nežinojo. Ačiū apie tai pranešusiam ukmergiškiui“, – dėkojo S. Vitaitė.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Anonimas :
  ir gules dabar taip pora metu, kol nesurudis, ir gamta ters :(
 • Anonimas :
  jei niekam nereikia, supjaustei ir metalo lauzan.
  • Viens :
   Nebūk vagelis