Aktualijos, Naujausi

Prasidėjo rekonstrukcijos darbai

Miškų gatvėje, prie „Pivonijos“ prekybos centro, vyksta darbai – čia pradėtas vykdyti projektas „Ukmergės miesto viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas II: Vilniaus gatvės skvero ir Ligoninės parko su prieigomis infrastruktūros įrengimas“. Rekonstrukciją atlieka konkursą laimėjusi vilniečių uždaroji akcinė bendrovė „Revestus“ .

Darbų metu Vilniaus gatvės skvere numatoma sukurti viešąją erdvę, reprezentuojančią Ukmergės miesto įkūrimo legendą ir pristatančią administracinį rajono suskirstymą seniūnijomis. Planuojama atnaujinti šaligatvius, sutvarkyti paminklo „Vilkmergė“ aplinką, įrengti granito mozaikos aikštės dangą, apšvietimą, rekreacines erdves. Taip pat atsiras mažosios architektūros elementų, bus sutvarkyta prekybinių paviljonų aikštelė, įrengtas privažiavimas prie jos, atlikti kiti darbai.

Projekto „Ukmergės miesto viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas II: Vilniaus gatvės skvero ir Ligoninės parko su prieigomis infrastruktūros įrengimas“ vertė – 2 mln. 178 tūkst. 308 eurai, iš jų Europos regioninės plėtros fondo parama – 1 mln. 418 tūkst. 300 Eur, valstybės biudžeto lėšos – 125 144 Eur, savivaldybės lėšos – 634 864 Eur.

Projektą įvykdyti planuojama kitais metais.

G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Regina :
  Bet kaip jums viskas negerai, ar daro ką ar ne - vistiek nepatenkinti. O man labai smagu, kad gražėja aplinka, tik mes patys būkime tvarkingesni, bent jau šiukšles sugebėkime sumesti į konteinerius. Nebūkime pikti. Gražių artėjančių Švenčių !
  • Anonimas :
   eik tu naxui Regina. Kas tau gražėja? baik gert pagaliau.
 • Anonimas :
  Eilinis pinigu plovimas!
 • Idomu :
  "Ukmergės miesto viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas II". Tai tik įdomu, kur buvo sutvarkymas I?