AUTORĖS nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Medieną leidžiama sandėliuoti dvi savaites

Į redakciją paskambinęs Pivonijos mikrorajono gyventojas norėjo sužinoti, kodėl niekam nerūpi, kad Jaunimo gatvėje įvairiomis atliekomis užgriozdinamas praėjimas šaligatviu. Pasak skaitytojo, įvairios lentos, apipuvę rąstai šioje vietoje suverčiami ne pirmą kartą: „Pastebiu, kad kartais visą šį šlamštą atveža penktadienį po pietų, kai jau į pabaigą eina darbo valandos. Šiukšlynas akis bado visą savaitgalį ir kelias naujos savaitės dienas. Matyt, kol kažkam užkliūna ir šiukšlintojai įspėjami. Dabar lentgaliai guli jau kelios dienos. Ar galima miesto teritorijoje sandėliuoti įvairias atliekas? Kas gresia tokiems savivaliautojams?”

Ukmergiškio klausimą perdavėme rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjui Aidui Dutkui. Jis paaiškino, kad Ukmergės tvarkymo ir švaros taisyklėse numatyta, jog gyvenamosiose vietovėse draudžiama šiukšlinti; ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų laikyti malkas, statybines ir/ar kitas medžiagas bendro naudojimo teritorijoje.

Suprantu, kad statybinės (medienos) medžiagos sandėliuojamos bendro naudojimo teritorijoje šalia Antakalnio g. 61 namo sklypo. Jeigu jos bus sandėliuojamos ilgiau nei 14 dienų, tada bus pažeisti Tvarkymo ir švaros taisyklių 78.2 punkto reikalavimai. Už tokius pažeidimus numatyta atsakomybė pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 366 str. (įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 600 Eur)“, – informavo rajono savivaldybės atstovas.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • anonymas :
    Uzlipau kazkam ant mozolio,man skustis nera ko,nes as gyvenu Paupio gatvei,bet kai eini kiekviena diena ir matai toki bardaka sirdi skauda
  • antas :
    Kaip ir geriau pasidare dusei, pasiskundziau....
  • anonymas :
    Ponas Dutkau gal jum priklauso piliakalnis, visas piliakalnio pakrastis padarytas arimas nuo gatves baisu paziuret kai eini pro sali, jau pavasaris ten zole jau nebeisdiks

Žaidimų aikštelės neliks

2019/09/12

Komentarų (3)

Kas turi prižiūrėti aplinką?

2019/09/10

Komentarų (0)