J. Lobinas ir E. Jačionytė.

Sportas

Iš šokių varžybų – su apdovanojimais

Garliavos sporto centre vyko respublikinės sportinių šokių reitingo varžybos „Sidabrinis sakalas 2019“, skirtos Lietuvos karinių oro pajėgų 100-mečiui pažymėti. Dalyvių amžius – nuo keturmečių iki senjorų. Šokėjus vertino teisėjai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, tarp jų – ir tarptautinės kategorijos teisėja Dalia Ržeuskienė.

Konkurse kartu daugybe renginyje dalyvavusių šokėjų savo talentą, sugebėjimus demonstravo ir dvylika Ukmergės šokių kolektyvo „Vėtra“ narių.

Vaikų II grupėje pirmoji vieta atiteko Gustautui Girniui ir Vakarei Bundonytei. Jonui Stankevičiui ir Neilai Savickaitei pavyko iš 23 porų laimėti trečią vietą.

Vaikų I grupėje (5–6 metų šokėjai) Mindaugas Vaikevičius ir Gerda Trilikauskytė iš dvylikos porų buvo ketvirti.

Kiekvienose varžybose vis sėkmingiau pasirodo Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė, jie ruošiasi startuoti kvalifikacinėje grupėje.

Puikiai šoko solistės Ieva Lobinaitė, Ema Grikšaitė ir Gabrielė Girnytė.

Austėja Paškevičiūtė iš 23 dalyvių iškovojo aukštą antrą vietą. Šį rezultatą mergaitė pakartojo ir kitą dieną Panevėžyje vykusiose kvalifikacinėse varžybose „Rid-Rito taurė-2019“. Jai nenusileido ir kiti šokėjai.

Vaikų II grupėje pirmoji vieta skirta Emiliui Michal ir Melitai Mikelionytei.

Solo mažųjų grupėje (5-6 metų vaikai) niekam nenusileido Viltė Meleškaitė, Rūta Reingardaitė ir Liepa Kernagytė.

Puikiai pasirodė ir vyresnės solo šokėjos Smiltė Sipavičiūtė, Austėja Lidakevičiūtė, Kamilė Kudirkaitė.

Dabar „Vėtros“ kolektyvui lieka dar atsakingiau treniruotis ir ruoštis artėjančioms reitingo ir čempionato varžyboms, kurios balandžio 6–7 d. vyks Ukmergėje.

G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį