A. Mickūnaitė (dešinėje) buvo trečia.

Laimėjo bronzos medalį

Virginija SAVICKIENĖ

Vilniuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių standartinių šachmatų čempionatas.

Jaunieji šachmatininkai žaidė penkiose berniukų ir mergaičių amžiaus grupėse nuo dešimties iki aštuoniolikos metų. Dėl medalių susikovė net 257 dalyviai.

Ukmergei atstovavo tik trys šachmatininkai dviejose amžiaus grupėse: B-16 grupėje – Artūras Mecelis, M-12 grupėje – Agnė Mickūnaitė ir Ugnė Šniuikaitė. Per šešias dienas vaikai sužaidė devynias partijas, o viena partija trukdavo tris-keturias valandas.

Jau trečius metus šiame čempionate medaliais džiugina A. Mickūnaitė. Nors žaidė su vyresnėmis varžovėmis, Agnė iškovojo trečią vietą. U. Šniuikaitė surinko 4,5 taško ir užėmė 13 vietą. A. Mecelis su keturiais taškais iš devynių buvo 17-as.

Daugiausia medalių iškovojo Vilniaus šachmatininkai (9, iš jų 4 – auksiniai), tačiau prizininkų turi ir kiti miestai: Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Kėdainiai, Plungė, Tauragė, Ukmergė ir Jurbarkas.