Daumantė ir Hraday su dukryte Ukmergėje. AUTORĖS nuotr.

Naujausi, Žmonės

Meilė ukmergiškę nuvedė į Indiją

Nedidelėje Ukmergėje gimusi Daumantė Krikštaponytė šiuo metu įsikūrusi Indijoje, penkis milijonus gyventojų turinčiame Surat mieste. Į gimtinę ji atvyksta tik pasisvečiuoti – čia gyvena jos močiutė.

Kai pastarąjį kartą Daumantė viešėjo Ukmergėje, susitikome su ja ir vyru Hraday. Tai buvo ne paprasta poros viešnagė – jauna moteris į Lietuvą atskrido gimdyti. Čia, Ukmergės ligoninėje, praėjusių metų gruodžio mėnesį pasaulį išvydo jųdviejų dukrelė Ellie.

Jauna moteris papasakojo, kad su Hraday susipažino 2012 metais Belgijoje, kur vyko folkloro festivalis. „Mes ten važiavome su kapela. Renginyje dalyvavo saviveiklininkai iš kelių valstybių: Lenkijos, Makedonijos, kitų. Taip pat – ir Indijos. Kiekvienas kolektyvas pristatinėjo savo šalies muziką, šokius, dainas, tradicijas. Aš grojau smuiku, o jis šoko su savo grupe. Iš pradžių bendravome internetu, galiausiai 2014 metais nuskridau į Indiją. Po to jis atvyko į Vilnių, kur tuomet aš gyvenau“, – sakė Daumantė.

Praėjusiais metais įsimylėjėliai susituokė ir apsigyveno tolimojoje šalyje, gimtajame Hraday mieste Surate…

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio laikraštyje.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Babajus :
    Dieve dieve, ar dar mažai pamokančių istorijų, kai šitie "įsimylėję" babajai atima vaikus ir išveja kitatautes naivuoles jų gimdytojas. Nors jau nesiviešintų, protelis tikrai skystokas...