Iš kairės – R. Kalesnykas, R. Povylienė, L. Valiauga.

Jaunimas

Dėl patekimo į finalą varžėsi du bendraklasiai

Želvos gimnazijos 10 klasės mokiniai Rokas Kalesnykas ir Lukas Valiauga dalyvavo nacionaliniame šalies moksleivių žaidimo ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ pusfinalyje. Jame dėl teisės patekti į finalą varžėsi šeši dešimtokai. Žaidimo pabaigoje, iškritus keturiems žaidėjams, tarpusavyje teko susirungti kitus varžovus nugalėjusiems želviškiams.

Kaip pasakoja moksleivius į televizijos studijoje vykusį žaidimą lydėjusi lietuvių kalbos mokytoja Rasa Povylienė, Rokas jame dalyvavo antrus metus iš eilės, o Lukui tai buvo debiutas. 2018-iais R. Kalesnykas laimėjo šį žaidimą ne tik savo bendraamžių devintokų, bet dar ir dešimtokų grupėje. Šį kartą jam vėl šypsojosi sėkmė – Rokas keliauja į finalą.

„Abu klasės draugai pasirodė puikiai. Žaidimas yra žaidimas, nugalėti gali tik vienas… Rokui, be kita ko, laimėti padėjo ir patirtis. Tačiau labai džiaugiamės ir sėkmingu Luko debiutu“, – sakė mokytoja.

Prie moksleivių pergalės prisidėjo ir mokytoja R. Povylienė. Pagal žaidimo taisykles, mokytojas prireikus gali padėti mokiniui. Už teisingą jo atsakymą žaidėjas pelno tašką. Kadangi pedagogė atsakė į abiejų auklėtinių klausimus, abiem uždirbo po tašką.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Ukmergietis :
    Sveikiname, visi - šaunuoliai!