Norinčius trumpinti kelią ir važiuoti per daugiabučių kiemus sustabdo ant važiuojamosios kelio dalies pastatyti betoniniai lauko vazonai.

Nuomonių telefonas

Pravažiavimą užtvėrė gindamiesi nuo kaimynų

Į redakciją paskambino Veterinarijos gatvėje gyvenantis vyras. Jis piktinosi, kad Vytauto gatvės 96 daugiabučio gyventojai esą savavališkai užtvėrė pravažiavimą pro šį namą į Anykščių gatvę.

Kai eismas intensyvus, mums išvažiavus iš savo kiemo nereikėdavo siekti Vytauto gatvės, laukti, kol į ją pateksime. Buvo labai patogu sukti pro šį bei greta jo esantį daugiabutį ir įlįsti į Anykščių gatvę. Dabar tiesiai išvažiuoti negalime, turime gaišti laiką, nes Vytauto gatvės 96 namo gyventojai sugalvojo užtverti pravažiavimą“, – tvirtino laikraščio skaitytojas.

Ukmergiškis mano, kad tai jie padarė su niekuo nederinę, nes vietoj eismą draudžiančio ženklo pastatė kliūtį – betoninius lauko vazonus.

Gyventojo skundą pakomentavo rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus. Jis patikino, jog automobilių eismas daugiabučių namų Vytauto g. 98 ir 96 kiemuose apribotas savivaldybės Saugaus eismo komisijos sprendimu, gavus minėtų daugiabučių gyventojų prašymą.

Pasak A. Dutkaus, šis klausimas svarstytas praėjusių metų lapkričio 20 dieną vykusiame posėdyje. Minėtųjų dviejų daugiabučių namų gyventojų atstovai komisijos narius supažindino su prašymu riboti automobilių eismą Vytauto gatvės 98 ir 96 namų kiemuose. Žmonės teigė, kad po Veterinarijos gatvės rekonstrukcijos vairuotojai, trumpindami kelią, važiuoja per kiemus, todėl neužtikrinamas gyventojų ir pėsčiųjų saugumas, padidėja eismo įvykių rizika, atsiranda papildoma oro tarša ir triukšmas prie daugiabučių. Problemai spręsti gyventojai siūlė įrengti eismą draudžiančius kelio ženklus arba užtverti kelio važiuojamąją dalį ties Anykščių g. 3 namu.

Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas pridūrė, jog šis sprendimas priimtas suderinus su visomis specialiosiomis tarnybomis: greitosios medicinos pagalbos, policijos, priešgaisrinės gelbėjimo.

Taip pat A. Dutkus paaiškino, jog eismą per kiemus draudžiantis kelio ženklas minėtoje vietoje neįrengtas dėl kelių priežasčių: „Šiuo pravažiavimu naudojosi tik aplinkui esančių namų gyventojai. Pamatę, jog yra kliūtis, kitą kartą jie čia jau nevažiuos. Mieste yra vietų, kur kelio ženklai labiau reikalingi. Tad čia sutaupytus pinigus geriau panaudoti kitur. Be to, žiema nėra tinkamiausias laikas atlikti tokius darbus“.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • nuomonė :
    užsitvėrė šie du namai pravažiavimą, užsitverti panoro dar pora namų, na ir apsitversime visi ir važinėsime ratais ir pykti negalėsime, nes mes taip norime - užsitverti...o draugiškai visiems pravažiuoti, vadinasi, neišeina. Štai Jums ir draugystė baigiasi.
  • Ok :
    Geriau kas nors tegul paaiškina ar leidžiamas eismas Klaipedos gatve ar ne, žinau, kad visi važiuoja per ta gatve, bet kam tada reikalingi draudžiamieji ženklai? Ar jau nebeta kam tu ženklu nuimti? Galiu nudžiuginti tuos, kurie labai džiaugesi Klaipedos g. tvarkymu. Kai buvo dar nedaug sniego,specialiai pažiurejau, ten kur prieš turgu trinkelemis išklota mašinoms statyti, tai va, ten jau trinkeles išsiklaipiusios(o čia buvo beveik menesis atgal), pavasari,jos turetu išbyreti visiškai. Vagys, išgriovet gatves, viena gatve, jau 2 metai-žvyrkelis, dar ir piliakalnis tuoj nugrius. Svarbu prisivogt, ane? Ir dar, gatves ir šaligatvius nuvalykit debilai jus, nei pravažiuot, nei praeit nebegalima. Ar pinigus kažkas ima, o gatves valančiu nera? Greičiausiai, kad taip ir yra.
  • Anonimas :
    O tai zmones kalti,kad Ukmerges valdzia puse miesto isknisusi ir reikia visur vaziuoti tiesiai per aplinkui?

Teritoriją žada tvarkyti

2019/07/02

Komentarų (0)

Laiškininkės nesulaukė

2019/07/01

Komentarų (0)