Patriotines dainas atliko „Ievužė“.

„Ukmergės krašto kovotojai - laisvės gynėjai“, Kultūra

Prisiminė Sausio 13-osios įvykius

Tamara REINGARDTIENĖ

Dešimtmečiai bėga, bet skausmas išlieka. Jau dvidešimt aštuntą kartą minime Sausio 13-ąją, dieną, kuomet sprendėsi šalies likimas. Mes išlikome, nors ta diena pareikalavo 14 aukų.

Šią kiekvienam lietuviui svarbią datą minėjo ir Liaušių bendruomenė. Renginys prasidėjo himno giedojimu. Po to Šešuolių kultūros namų renginių organizatorius, buvęs mokytojas, tragiškų 1991 metų įvykių liudininkas akcentavo Sausio 13-osios svarbą šalies išlikimui, taip pat pasidalino savo įspūdžiais.

Scenoje pasirodė Aldonos Četkauskaitės vadovaujamas ansamblis „Ievužė“. Moterys su užsidegimu dainavo patriotines dainas, šoko ratelius. Paskaičiau savo kūrybos eilėraščių, trumpai pasidalinau prisiminimais, išlikusiais prieš 28 metus budint prie Parlamento rūmų.

Į Liaušius atvykę svečiai iš Molėtų rajono – Videniškių kapela „Šilas“, vadovaujama Ritos Paurienės, surengė gražų koncertą.

Visus savus ir svečius pasveikino Liaušių kultūros namų renginių organizatorė Lina Monkevičienė. Ji visiems koncerto dalyviams įteikė padėkas ir dovanojo po kultūros almanachą „Eskizai“.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas