Kęstučio aikštės ir Draugystės skvero vizualizacijos, kurios atitinka dabartinius sprendinius.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Su patobulintu projektu susipažinti galima susitarus iš anksto

Ukmergiškis Ramūnas kalbėjo, jog, kaip yra žadėję rajono vadovai, pavasarį prasidės miesto centro – Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis – rekonstrukcija. Jį domina, ar jau yra parengtas projektas, ir koks jis: „Kai miesto centro pertvarkos projektas buvo pristatomas visuomenei, jis sulaukė nemažai kritikos. Buvo siūlymų dėl medžių, fontano atstatymo ir pan. Taip pat kritišką savo nuomonę dėl parengto projekto bei pastabų išsakė Lietuvos architektų rūmų ekspertai. Po to nebeteko girdėti, ar projektas buvo patobulintas. Nepastebėjau, jog būtų informuota apie galutinio projekto pristatymą visuomenei. Ar jis iš viso yra baigtas? Darbai artėja, tačiau nežinome, kaip atrodys mūsų miesto centras.“

Skaitytojo klausimą perdavėme rajono savivaldybei. Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vedėja Rima Boškevičienė informavo, jog projektas parengtas, ekspertuotas, pasirašyta rangos darbų sutartis.

Kitų metų sausio mėnesį teiksime paraišką finansavimui. Jei Centrinė projektų valdymo agentūra neuždels vertinimo, lėšos turėtų būti skirtos pavasarį. Gavus finansavimą bus pradedami darbai“, – teigė vedėja.

Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas paaiškino, jog „darbams gautas leidimas pagal projektą, kuris buvo tobulintas pagal ekspertų ir visuomenės išreikštas pastabas.“

Taip pat vyriausiasis architektas pridūrė, jog su projekto sprendiniais visi norintys gali susipažinti rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriuje. Pageidaujantys tai daryti turėtų kreiptis į A. Sakalauską arba Sonatą Vitaitę ir iš anksto suderinti atvykimo laiką.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Šura :
  Šikinyką viešą įrenkit, tai bent veiks ištisus metus.O fontanai , gražu, aišku, bet užšąlus orams, sustos.
 • Anonimas :
  tai kas cia naujo . gal vistelto reiktu kazka padaryt , kad bent butu idomu i bet ka paziureti .
 • Anonimas :
  Ukmergiškis Žmonės gerieji. Reikia kaip nors užvilkinti to projekto įgyvendinimą. Gal išrinkta nauja valdžia bus protingesnė ir nedarkis miesto.
  • Justas Niekas :
   Teisingai. gal ir KINZELIENE kaip žurnalystė pradės dirbti o netik merui laižyti
 • Žiauru :
  Vizualizacijos tai visiškas šlamštas. Mokyklinio lygio. Tokią laisvai su savo namų kompu galiu padaryt. Tikėtina, kad savivaldybė už tokią sumokėjo kaip už gerą. Kaip visada. Vizualizacijos kūrėjai visiški pašlemėkai.
 • Nusivile :
  Prieš pabaiga, reikia kas įmanoma pasitvarkyti! Na, du kgbistai valdžioja, jau tikrai per daug. Tikėjomės, kad valstiečiai šiek tiek pasitvarkys, nepavyko. Vėl nėra Ukmergėje už ką balsuoti!
  • X :
   Balsok ūž darba parcija ir jos buvusias, a paskuj kaj valdža gava, pabiegūsias politinias prostitūtkes.
   • 🙂 :
    O ypač, senų pirdzilų, mėgstančių prostitūtkes visose partijose netruksta!
   • @ :
    Visur, pilna tų prastitūtkių!
 • User :
  Tai kad as cia nematau nieko kitaip, negu yra. Truputi daugiau trinkeliu, daugiau panaikintu medziu, fontaniukas ir daugiau nieko ! Ir vien del to vel isnaujo reikia uzdaryti keliems metams ir knisti visa centra?? Akivaizdus pinigu plovimas !
 • Zemietis :
  Kur yra dinges fontanas zaidziantys vaikai su kamuoliu apie 1960 m. Gal kas zinote ?
 • Rytai :
  Turetų būti informacinė sistema apie teritorijų planavimo dokumentus , per ją yra viešinama, dėl ko valdininkai tai nepaiškina, slepia?
 • Anonimas :
  Ir vėl nuskus piliakalnį? Miestas visai neteks savo grožio.. liūdna žiūrėt į parinktus projekte augalus kai realiai supranti kas pavaizduota vizualizacijoj.. juk Ukmergė turi profesionalų dirbančių želdinimo srityjr ir puošiančių kitus miestus ..kodėl neprašoma jų pagalbos? Kodėl mūsų mūsų miestą darko atvykėliai projektuotojai kuriems visai nesvarbu mūsų miesto dvasia... liūdna be galo..
 • Anonimas :
  Kiek matau tai parkas visai be medzių!
 • Anonimas :
  aš tai džiaugiuosi tokiu projektu, jeigu jis bus įvykdytas....Ukmergės miestui yra kur pasitempti. Fontanai reikalingi duos kažkokį grožį, nes šiai dienai Ukmergė labai nyki...palyginus su kitais miestais.
  • 😁 :
   Tas fontanas skirtas tik pinigams isplauti.😁 Jis aisku neveiks ir kasmet simtus tukstanciu kis i jo remonta.😁 Net laikrodziu ir tu normaliai nesugebejo irengti,o tu apie fontana svajoji.😁 Realybe skiriasi nuo paveikslelio.😁 Vienintelis fontanas kuris bus tai kai zmones neras centre viesojo tualeto ir padarys fontana ant savivaldybes kampo,ne visi atvyke zino,kad rabarbara galima nugrezt kulturkej.😁
 • Ukmergiškis :
  Fontanas gerai būtų lygus su grindiniu (toks kaip Palangoj). Tai tik mano nuomonė.
 • Iškylo klausimas :
  Aš, taip pat norėčiau užduoti klausimą savivaldybei! Šalia piliakalnio estrados, Utenos gatvėje Nr. gal koks 6. Buvęs privatus lopinėlis žemės su pamatais ar jau yra valstybės nuosavybė?
 • Nu jo :
  Ukmerges genocidas.
  • Išvada :
   Šio žodžio paskirtis šiek tiek kitokia.
 • Buvusių nebuna :
  Nėra kada tartis su visuomenę, Janickui baigiasi kadencija.
 • Rasa :
  Tokie sprendimai galimi tik Ukmerges savivaldybeje.O kur visuomenės nuomonė, kur svarstymas? Akivaizdūs įstatymo pazeidimai.O tvarkomas juk pats miesto centras...
  • Išvada :
   Taigis, kaipgis ir ne kitaip