N. Godliauskienė ir V. Rabazauskaitė (trečia ir ketvirta iš kairės) su kitomis komandos žaidėjomis.

Naujausi, Sportas

Krepšinio veteranės garbingai atstovauja Ukmergei

Ukmergėje jau daug metų gyvuoja moterų krepšinio veteranių klubas „Ukmergės MKK“ (prezidentė Rima Boškevičienė). Šiuo metu komandoje žaidžia dvi ukmergiškės – Vilma Rabazauskaitė ir Neringa Godliauskienė. Kitos ekipos žaidėjos dabar gyvena Vilniuje, tačiau yra kilusios iš Ukmergės, čia prasidėjo jų kelias į krepšinio pasaulį.

Mes turime savo šūkį „Uch mergos“, kuris pamažu tapo ir komandos pavadinimu“, – pasakoja Vilma ir Neringa.

Veteranes išbėgti į krepšinio aikštelę skatina ne vien noras palaikyti sportinę formą. Krepšininkėms nesvetimas azartas, noras laimėti ir taip garsinti Ukmergę.

Ukmergiškės neretai sulaukia kvietimų dalyvauti įvairiose varžybose, turnyruose Lietuvoje bei užsienyje. Komanda žaidė Ciesyje ir Liepojoje (Latvija), Haapsalu (Estija), Torunėje (Lenkija), Klaipėdoje, Tauragėje… Iš šių turnyrų klubo veteranės semiasi ne tik patirties, bet ir tampa prizininkėmis, grįžta su medaliais, taurėmis.

Lapkričio 24-ąją Ukmergės moterų krepšinio veteranių komanda „Uch mergos“ pirmą kartą dalyvavo V tarptautiniame veteranų krepšinio turnyre „Katrina Kauss 2018“, kuris vyko Latvijoje, Tukums mieste. Į jį atvyko po aštuonias moterų bei vyrų komandas iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Moterų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidė rato sistema. Įdomu tai, kad visos turnyro rungtynės prasidėjo ir baigėsi baudų metimais į krepšį. Ukmergės „Uch mergos“ veteranės po pirmo etapo, kuriame žaidė su Radviliškio „Šeduvos malūnu“, BK-Tukums, BK-Lapamežcies, pogrupyje užėmė antrą vietą. Kitame etape ukmergiškės dėl trečios vietos kovojo su Klaipėdos „Augma“ komanda. Šį kartą pergalę šventė Klaipėdos veteranės. Ukmergės MKK atiteko garbinga ketvirta vieta. Turnyro metu nė viena komanda neliko be apdovanojimų. Ukmergės veteranių komanda „Uch mergos“ šį savaitgalį rungtyniauja turnyre Trakuose.

Deja, sulaukus kvietimo dalyvauti sportiniuose renginiuose nuvykti į juos pavyksta ne visada. Štai komandą net du kartus kvietė atvykti į rungtynes Vokietijoje, tačiau krepšininkės liko namuose. Pagrindinė priežastis – kelionėms trūksta lėšų. Beje, pinigus tenka taupyti ir treniruojantis. Būtent todėl komandos treniruotės rengiamos Pabaisko pagrindinės mokyklos sporto salėje. Pasak žaidėjų, čia pigiau nei Ukmergėje atsieina salės nuoma.

Entuziazmo nestokojančios veteranės kviečia prie komandos prisijungti norinčias žaisti krepšinį moteris ir merginas. Ypač laukiamos tos, kurios anksčiau yra žaidusios.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Anonimas :
    Kaip veteranės tai dar puikiai atrodo - „Uch mergos“