Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Mamytė ženklų nepaiso

Nuomonių telefonu” kreipėsi Dukstynos pagrindinės mokyklos darbuotojas, kuris kalbėjo visos įstaigos vardu. Pasak jo, šalia mokyklos yra pastatyti kelio ženklai, kurie riboja automobilių įvažiavimą į kiemą. Šie ženklai atsirado tam, kad visi būtų saugūs – ir mokiniai, ir juos atvežantys tėvai, o pedagogai turėtų kur pastatyti savo automobilius. Ženklas „Eismas draudžiamas” stovi ir S. Daukanto gatvėje. Tačiau, kaip teigė vyriškis, yra tėvų, kurie nepaiso ženklinimo ir pažeidžia Kelių eismo taisykles.

Viena mamytė įsigudrino savo vaikus kas rytą atvežti ir išleisti vidiniame kieme, į kurį įvažiuoti gali tik aptarnaujantis personalas, – pasakojo mokyklos darbuotojas. – Vairuotoją ne kartą įspėjome, kad ji trukdo eismui, sukelia nepatogumų į darbą atvykstantiems pedagogams, bet moteris su priekaištais nesutinka ir aiškina, jog nieko nepažeidžia, neva čia mokosi jos vaikai, be to, ji įvažiuoja į savivaldybei priklausančią teritoriją. Anądien moters vairuojamas automobilis, išsukdamas iš minėtojo keliuko, susidūrė su kita automašina. Buvo iškviesta policija, tačiau minėtoji vairuotoja nenorėjo klausyti ir pareigūnų. Mes jau nežinome, kaip jai paaiškinti, kad suprastų. Šiai mamytei būtinai reikia prie mokyklos privažiuoti nuo S. Daukanto gatvės, ir ji nenori girdėti, kad trukdo aptarnaujančiam personalui, užkerta kelią į darbą atvažiuojantiems pedagogams. Negi sunku savo atžalas išleisti kitose, tam pritaikytose vietose? Net mokyklinis autobusėlis, kuris atveža mokinius, atsižvelgia į kelio ženklus.

Kas bus, jei visi vaikus į mokyklą vežantys tėvai pradės nekreipti dėmesio į ženklus ir važiuos kur tik užsimanys? Juk kieme yra kita aikštelė, į kurią iš Anykščių gatvės įvažiuoti gali visi. ”

Mokyklos darbuotojas vylėsi sulaukti rajono Policijos komisariato pareigūnų patarimo bei pagalbos: „Gal policija galėtų rytais pabudėti prie mokyklos?“

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė, komentuodama mokyklos darbuotojo nusiskundimą, sakė, jog informacija apie situaciją perduota rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriui. „Pareigūnai patruliuodami didesnį dėmesį skirs minėtų kelio ženklų kontrolei ne tik prie šios mokyklos, bet ir visame mieste. Belieka apgailestauti, kad vairuotoja stokoja vairavimo kultūros ir rodo netinkamą pavyzdį vaikams. Tuo pačiu norime priminti, kad pažeidimus gali užfiksuoti kiekvienas asmuo mobiliuoju telefonu ir perduoti policijai“, – tvirtino A. Krogertienė.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Ok :
  Pažiurekit geriau Klaipedps g., ten per "plyta", mašinos viena po kitos važiuoja(čia palei turgu), važiuoja ir Klaipedos g. (palei sodra), nors ten irgi yra ženklas, kad automobiliu eismas draudžiamas,taip pat ir nuo darželio puses visi palei turgu važiuoja,nors yra ženklas,privaloma kryptis i dešine.Važiuoju pro ten ir aš,nes jau normaliu keliu nebeliko,nebera pro kur pravažiuoti.Gal tie zenklai negalioja, o paprasčiausiai niekas nenuima,čia gi visada buvo bardakas, sugeba tik išgriauti.
 • xxx :
  Į "Saulutės" darželį tėvai atvežantys vaikus ypač ryte apie 7 val. ir vakare apie 17 val. irgi kai kurie važiuoja į kiemą, nepaiso ženklo.
 • Jūratė :
  Mokytojai irgi ne aptarnaujantis personalas...
 • User :
  Policijos vadovai, paskaitykit kartais komentarus, o tai Jusu darbo paskutiniu laiku nelabai matosi. Mieste balaganas vyksta, o policija patruliuojancia pamatyti tapo issukis !
 • Nesvarbu :
  Lopselis darzelis Nykstukas ivaziavimas i kiema draudziamas taciau mamytes turbut ir pro duris iveztu savo atzalas i grupe
 • skaitytoja :
  taip pat važiuojant Anykščių gatve, kur yra posūkis į Dukstynos mokyklą ties Anykščių gt. 29 namu arba ties kepykla yra ir ženklas pastatytas , kad nuo 8 val. iki 15 val. draudžiamas eismas darbo dienomis, deja, ne vieną kartą teko matyti, kai tėveliai ar mamytės vis tiek važiuoja pasiimti savo vaikučių, nesirūpindami kitų vaikučių saugumu, nors ženklas draudžia
 • X :
  9 atvejais is 10 tuos, kurie filmuoja vazinedami ir veliau siuncia viska i policija - muse mokykloje.
  • Inga :
   Matosi, kad tave muse labiausiai :) Vazinek pagal taisykles ir niekas taves nemus mamytes suneli :)
   • X :
    Gerai.
 • username :
  Tas pats vyksta Zalgirio gatves atkarpoje. Ypac rytais. Taksistai vaziuoja pries eisma ir dar ziuri akis ispute, kad nepraleidziu. Bet, kai pasakau, kad viskas filmuojama ir pamato vaizdo registratoriu, greitai apsiramina ir vaziuoja atbulom atgal. Yra ir vietinis ciudakas is Artilerijos gatves su senu kriokianciu Subaru. Pastoviai pries eisma vaziuoja. Ir aplamai Ukmergeje niekas posukiu dar nerodo, ypac vaziuojant ziedu. Esu vaziaves paskui Mazda 6 paskutinio modelio nuo pat Pasiles iki Bikuvos parduotuves. Neparode aplamai niekur nei vieno posukio, nors pervaziavom praktiskai visa Ukmerge!!! Islipo pagyvenes vyras, ne vaikigalis...Kas jums zmones darosi? Patys esate chamai ir kitu vairuotoju negerbiat. Pokol kas filmuojuosi su registratoriumi tik sau, bet manau greitu laiku trukus kantrybei, reikes paviesinti siuos vaizdo irasus. Gal tada kazkas sureaguos
  • userneimui :
   atsigauk. grisk pasikartot KET. Niekas jokiu posukiu, nei ivaziuojant i zieda, nei is jo isvaziuojant neturi rodyt..
   • Ok :
    Per tokius bukapročius, kurie nerodo posukio išvažiuojant iš žiedo, baisu per tuos žiedus ir važiuot. Pvz. aš, privažiaves žieda, jei matau, kad mašina arteja prie kito ivažiavimo, geriau sustoju ir praleidžiu,nors ir esu tai mašinai iš dešines ir pirmenybe yra man.Galiu drasiai sakyti,kad 7 iš 10,visoškai nesupranta kaip per tuos žiedus važiuoti,dar kiti,taip važiuoja piktybiškai.Žinau,kad sustodamas prie žiedo,kai man nereikia sustoti stabdau eisma,nervinu už manes esančius vairuotojus,bet ka padarysi,kai pilna bukapročiu,kaip tas bukaprotis komentuotojas,aiškinantis,kad išvažiuojant iš žiedo nereikia rodyt posukio. Iš kur tokiu debilu ir prisiveisia.
   • Ok :
    Ivažiuojant i žieda, posukio rodyt nereikia, o išvažiuojant iš žiedo, posuki rodyt būtina. Perskaičius komentara, darosi aišku, kad daugelis neturi žalio supratimo kaip važiuoti per žieda.Bet blogiausia, kad tokie komentatoriai, kaip šis, kuris sako, kad išvažiuojant iš žiedo, nereikia rodyt posukio,pats nieko nesupranta ir dar kitus klaidina. Paskaityk pats KET arba bent jau smegenis ijunk, jei pas tave tos smegenys nors truputi veikia, gal ir pasiseks suptast, pagalvok, jei išvažiuojant iš žiedo nereiktu rodyti posukio, kaip tada kitas vairuotojas supras ar tu išvažiavime iš žiedo išvažiuoji, ar toliau važiuoji žiedu iki kito išvažiavimo.Ir dar tau patatimas, nevažiuok i Vilniu, bent jau kol nesuprasi kaip reikia vsžiuot,nes jei reikes važiuoti žiedu,paskui neišsimokesi už sukeltas avarijas arba snuki kas nors sudaužys.
   • Vairuojanti :
    Va tau pats laikas taisykliu pasimokyt. Ivaziuojan i zieda posukio jokio rodyti nereikia, bet isvaziuojant - butina. Ir kaip tokiems atsilupusiems dar teises isduoda?

Teritoriją žada tvarkyti

2019/07/02

Komentarų (0)

Laiškininkės nesulaukė

2019/07/01

Komentarų (0)