Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai, Naujausi

Vagys į butus pateko per balkonus

Lapkričio 7-ąją Ukmergės mieste apvogti trys butai, esantys S. Daukanto, Vasario 16-osios ir A. Smetonos gatvėse.

Vagystes besiaiškinantys rajono Policijos komisariato pareigūnai spėja, jog šiuos nusikaltimus galėjo įvykdyti tie patys asmenys atvykę iš kitų miestų. Visi apvogti butai yra pirmame aukšte, į juos patekta per balkonus. Nusikaltėliai, kaip manoma, veikė greitai, jų grobiu tapo papuošalai ir pinigai.

S. Daukanto gatvėje gyvenantis ukmergiškis apie vagystę policijai pranešė apie 10 valandą, o 12 valandą sulaukta pranešimo, kad apvogtas butas Vasario 16-osios gatvėje. Pastarojo buto šeimininkas patyrė 630 eurų žalą, kito buto savininkas nuostolių dar neįvertino. Abu nukentėjusieji kelias dienas nebuvo namuose.

Kad įsibrauta į A. Smetonos gatvėje esantį butą čia gyvenantis asmuo pastebėjo grįžęs iš darbo, apie 16.30 valandą. Jis patyrė 2 000 eurų žalą.

Dėl šių nusikaltimų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • skaitytoja :
  vadinasi vienintelė išeitis - grotos pirmuose aukštuose, nes dar neteko girdėti, kad apvogtų butus su grotomis, nes girdžiu, kad per įstiklintą balkoną įeinama ne pirmą kartą.
 • Irena :
  Na jau čia ne pirmas tikriausiai toks atvejis... Aš savo balkoną įsistiklinau ir dabar visiškai rami šiuo klausimu. O ir įstiklino labai kokybiškai, tai du viename gavau- saugumą ir komfortą ( https://www.doleta.lt/lt/produktai/unikalus-sprendimai/unikalus-langu-profiliai-spalvos-kaustymas/ )
  • regina :
   vagys labai gerai moka su atsuktuvu atidaryti plastmasinius langus. Esate nelabai saugi
  • Anonimas :
   vagys labai gerai moka su atsuktuvu atidaryti plastmasinius langus. Esate nelabai saugi
  • Anonimas :
   kad ir tie balkonai buvo istiklinti

Patyrė fizinį skausmą

2019/07/19

Komentarų (0)

Gaisrų šiemet sumažėjo

2019/07/19

Komentarų (0)