Albinas Kuliešis.

„Kultūra - mūsų dvasios stiprybės šaltinis“, Žmonės

Ukmergiškio poeziją skaito ir Australijoje

Ruduo… lyja… niūru… šalta… Bet ir tokiu liūdnu metų laiku vyksta stebuklų. Spalio 25-ąją, būtent Menininkų dienos proga, gavau nuostabią dovaną. Ji atkeliavo iš tolimosios Australijos….“ – džiaugia naujiena pasidalino fotomenininkas ir poetas Albinas Kuliešis.

Ukmergiškiui atsiųstas Australijoje leidžiamas literatūros almanachas „Azuria“. Naujausias jo numeris yra skirtas visų trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – atkūrimo šimtmečiui. Leidinyje spausdinama į anglų kalbą išversta lietuvių, latvių ir estų poetų kūryba. Tarp mūsų šalies autorių yra ir A. Kuliešio eilėraščiai. Vienas jų – „Angelas“, kuris jau yra virtęs daina ir nuolat atliekamas.

Nepaprastai esu dėkingas Jūratei Vitkūnaitei-Reilly už vertimą ir už visus rūpesčius, susijusius su leidinio siuntimu. Jos tėvai kilę iš Lietuvos, o Jūratė gimusi Australijoje, tačiau Lietuva, jos istorija ir kultūra jai labai brangi bei artima. Jūratės dėka dalis manęs jau yra ir Australijoje…“ – kalbėjo menininkas.

G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • subotinas :
    is jo meninkas kaip is manes sachmatu didmeistris...kuliesiau tai fotografuoji , tai banalius eilerastukus kuri apie mergaites, dar pradek is medzio drozt kai bebras, tai tada as tau asmeniskai iteiksiu medali....
    • Anonimas :
      Visada užklius tas kas virš žemės,nes po žeme pasislepe tegali iš urvo galvas iškiše parėkauti. Tokia ta Lietuvių nuogybė ,apipilti vienas kitą pamazgom.