Anykščių gatvės 35-ojo namo gyventojai norėtų, kad darbai vyktų sparčiau. AUTORĖS nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Darbininkai iškasė griovius ir dingo…

Praėjusį penktadienį, spalio 26 d., redakcija sulaukė net kelių Anykščių g. 35-ojo namo gyventojų skambučių. Žmonės piktinosi vangiai atliekamais šaligatvio prie jų daugiabučio tiesimo darbais ir dėl to patiriamais nepatogumais. Pasak skambinusiųjų, šaligatvis prie namo klojamas rajono biudžeto bei gyventojų lėšomis. Darbus savivaldybės užsakymu vykdo UAB „Ukmergės versmė”. Gyventojų teigimu, prieš dvi savaites buvo iškasti grioviai, nuardyta sena danga. Tačiau nuo trečiadienio darbininkai dingo ir nedirbo tris dienas. Be to, kaip teigė kalbėjusieji, darbus vykdantys asmenys daugiau rūko ir sėdi, nei dirba. „Prasidėjus lietui tenka klampoti per balas. Ypač sunkiai, nesaugiai savo laiptines pasiekia pensinio amžiaus žmonės, vaikai“, – apie situaciją pasakojo šio namo gyventojai. Jie pageidavo, kad rajono savivaldybė pakontroliuotų, kaip vykdomas užsakymas, bei paragintų atsakingiau ir greičiau dirbti.

Į laikraščio skaitytojų skundą atsakė rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Irma Paškevičienė. Ji informavo, kad gegužės pradžioje rajono savivaldybės administracija su UAB „Ukmergės versmė“ pasirašė Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų paskirties statinių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartaluose statybos darbų pirkimo sutartį.

Vyr. specialistė paaiškino: „Sutarties darbų atlikimo terminas – 24 mėnesiai su galimybe pratęsti 1 kartą iki 12 mėnesių (pvz., trūkstant lėšų projekto užbaigimui). Statybos darbai atliekami pagal techninį darbo projektą „Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų paskirties statinių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartaluose (prie namų, esančių Anykščių g. 35, 33 ir S. Daukanto g. 75, 61, 63, 65, 67, 69 Ukmergės mieste) nauja statyba“, kurie padalinti į VIII etapus. Darbai buvo pradėti nuo VIII, VII, VI, II etapų, t. y. automobilių stovėjimo aikštelių ir privažiavimo gatvių įrengimo prie daugiabučių gyvenamųjų namų S. Daukanto g. 69. 67 ir 65. Šiuo metu vykdoma ir dalis III etapo statybos darbų, t. y. pėsčiųjų tako įrengimas prie Anykščių g. 35 ir 33 bei S. Daukanto g. 75 namų. Pradėta nuo paruošiamųjų darbų, t. y. išardyti seni šaligatviai, bordiūrai ir pasiruošta pėsčiųjų tako įrengimui. Tuo pačiu metu buvo atliekami kiti baigiamieji darbai – asfaltuojama prie daugiabučio gyvenamojo namo S. Daukanto g. 65, galbūt todėl gyventojams atrodė, jog „dingo darbininkai“. Šiuo metu pilamas pėsčiųjų tako pagrindas ir ruošiamasi trinkelių dangos įrengimui. Pėsčiųjų tako prie daugiabučių namų Anykščių g. 35 ir 33 įrengimo darbus planuojama baigti šį mėnesį.“

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Daiva Zimblienė pridūrė, jog su namo gyventojų išsakytomis problemomis buvo supažindintas ir UAB „Ukmergės versmė“ generalinis direktorius Kęstutis Jurkevičius. Jis užtikrino, kad darbai šiame objekte bus pabaigti laiku, kaip ir numatyta sutartyje, bei atsiprašė gyventojų už sudarytus laikinus nepatogumus. „Stengsimės, kad ateityje tokie nesklandumai nepasikartotų“, – garantavo vadovas.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • to Nežinomas :
  Stulpai apšvietimo jau seniai pastatyti vidury šaligatvio S.Daukanto gatvėje ties Dukstynos mokyklos stadionu. Ypač faina valyti sniegą žiemą su traktoriuku - gaunasi kaip koks figūrinis važiavimas. ,,Šaunuoliai" projektuotojai.
 • Anonimas :
  Viskas aiskiai atsakyta!24plius dar 12men.ir tai turit 3 metelius .galima is leto simuliuot statybininkams ir savivaldybei-suspesit
 • Nezinomas :
  Nieko nenustebino ukmerge gi,jie stulpa vidury saligatvio pastatytu jiems butu normalu.
 • biznis :
  panašu kad tokiu būdu mažinamas avarijų skaičius ir didinami autoservizų pelnai bei traumatologų užimtumas ir pensininkų mirtingumas
 • Anonimas :
  O kas cia naujo? Visas miestas isknistas. Vienoj vietoj israusia,nebaigia tvarkyti ir jau varo kitos gatves art. Tokios betvarkes ir chaoso dar nera buve. O artimiausiu metu ruosiasi dar ir visa centra perknisti.