Jaunimas

Ukmergėje – „Lietuvių motorolerių uždarymas 2018!“

Ukmergėje vyko renginys „Lietuvių motorolerių uždarymas 2018!“ Jį inicijavo ukmergiškiai Lukas Šonta ir Edvinas Silevičius. Jaunuolių idėją įgyvendinti padėjo Ukmergės rajono savivaldybė.

Šis jaunimo, vairuojančio motorolerius, susitikimas buvo septintasis. Pirmąjį jaunuoliai surengė 2016 metais Anykščių mieste. Tą kartą į susitikimą atvyko 85 motorolerių vairuotojai. „Nuo pat mažų dienų konstruodavau visokius įrenginius, kurie turėdavo mane vežti. Kadangi buvau vaikas, dažniausiai nieko doro neišeidavo. Tačiau visada bandydavau, stengdavausi, mokydavausi iš savo klaidų ir tobulėjau. Kai man buvo apie 14 metų, susiradau palėpėje seną rusišką benzininį pjūklą ir kilo mintis jį atgaivinti. Po pusdienio paieškų Ukmergės detalių parduotuvėse, galiausiai padariau taip, kad jis veiktų. Tada sugalvojau, kad būtų galima benzininį pjūklą pritaikyti dviračiui, kad jis važiuotų neminant pedalų. Po ilgų dienų ir gausybės pastangų sugebėjau tai įgyvendinti. Man tai buvo puiki galimybė nusigauti iki Ukmergės susitikti su draugais, kadangi pats gyvenu pakankamai toli nuo miesto. Vėliau išlaikiau A kategorijos vairuotojo teises ir įsigijau motociklą. Susipažinau su Edvinu, su kuriuo ir pradėjome organizuoti motorolerių susitikimus. Jeigu smagu važinėtis dviese, tai daug kartų smagiau tai daryti su keliasdešimčia bendraminčių“, – pasakoja Lukas apie idėją organizuoti motorolerių susitikimus.

Į Ukmergėje vykusį renginį suvažiavo apie 140 jaunų žmonių iš Kauno, Vilniaus, Kupiškio, Anykščių, Utenos, Širvintų, Jonavos, Šakių, Biržų ir Šiaulių. Renginio dalyviai varžėsi „drago“, motociklo stūmimo, slalomo rungtyse. Vyko gražiausio motorolerio konkursas.

www.ukmerge.lt

Palikite komentarą apie straipsnį

  • jurgis :
    saunuoliai