Nuotrauka iš redakcijos archyvo.

Aktualijos, Naujausi

Direktorės atleidimą pripažino neteisėtu, bet į darbą negrąžino

Pirmadienį respublikinė žiniasklaida pranešė, jog buvusi Senamiesčio pagrindinės mokyklos  direktorė Audra Uselienė iš pareigų buvo atleista nepagrįstai. Taip nusprendė Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėja. Rajono savivaldybė buvusiai švietimo įstaigos vadovei už priverstinės pravaikštos laiką sumokėjo 3 525 eurus, taip pat po daugiau nei 30 eurų už kiekvieną darbo dieną, skaičiuojant nuo teismo sprendimo priėmimo iki jo įsiteisėjimo dienos.

„Gimtajai žemei“ pasidomėjus šiuo teismo sprendimu, paaiškėjo, jog byla viešame posėdyje išnagrinėta ir sprendimas paskelbtas jau liepos 19 dieną.

Ieškovė  A. Uselienė teismui pateiktame patikslintame ieškinyje prašė panaikinti rajono Savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 22 d. sprendimą dėl drausminės nuobaudos – atleidimo iš darbo (dėl galbūt fiktyvaus vaikų įrašymo į mokyklą) – skyrimo; savivaldybės mero 2018 m. sausio 23 d. potvarkį, pagal kurį ji ir buvo atleista; grąžinti į darbą; iš atsakovo priteisti vidutinį darbo užmokestį už priverstinį pravaikštos laiką nuo atleidimo iš darbo dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos ir vidutinį darbo užmokestį už kiekvieną priverstinės pravaikštos dieną nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos iki teismo sprendimo įvykdymo dienos ir bylinėjimosi išlaidas.

Ukmergės teismas ieškinį tenkino iš dalies. Reikalavimą dėl A. Uselienės grąžinimo į darbą atmetė.

Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo ir paskelbimo galėjo būti skundžiamas apeliaciniu skundu, tačiau  rajono savivaldybė to nedarė.

Plačiau apie tai skaitykite trečiadienio „Gimtosios žemės“ laikraštyje.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Aš :
  Kad ši ponia nešvari,žino visa Ukmergė,bet,kad savivaldybėje dirba tokie niekam tikę juristai- naujiena.Lai dabar atlygina žalą,jei nesugebėjo atlikt savo darbo,o gal taip pasielgta tyčia.
  • Ar :
   taip jau ir naujiena?
  • Anonimas :
   Cia panasiai, kaip ir su siuklemis. Atsokomybes uz klaidas nera. O minusas apmokamas is mokesciu koketoju pinigu.