Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai.

Jaunimas

Vaikystės šventė Taujėnuose

Gražina ŽUKAUSKIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Taujėnų kaimo padalinio vyr. bibliotekininkė

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga jau keletą metų iš eilės Taujėnų bibliotekos ir kultūros namų darbuotojos kviečia gimnazijos pradinių klasių mokinius, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus, jų mokytojas ir tėvelius šventę minėti kartu.

Šiais metais vaikai keliavo į „Nuotykių šalį“, kur jų prie „vartų“ laukė du sargybiniai Pykšt ir Pokšt (Kultūros centro Taujėnų skyriaus renginių organizatorės Milda Auglytė ir Aistė Janulytė). Jie atvykusiuosius pro vartus įleido tik tada, kai šie padeklamavo eilėraštį, įminė mįslę ar padainavo. Viduje dalyvius pasitiko Karlsonas (bibliotekininkė G. Žukauskienė) su saldumynais ir kitokiomis staigmenomis. „Nuotykių šalyje“ visi žiūrėjo spektaklį „Riestainėliai seneliui“, kurį inscenizavo Taujėnų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė ir logopedė Asta Kaplūnienė.

Po vaidinimo vaikai varžėsi estafetėse, sprendė minkles. Ikimokyklinė grupė ir jų auklėtoja Jurgita Padolskienė visus pamokė nuotaikingo šokio „A ram sam sam“. Karlsonas skaitė ištraukas iš knygų, o jas atspėję vaikai gavo dovanų uogienės. Labiausiai apsiskaičiusia pripažinta Taujėnų bibliotekos skaitytoja Rusnė Juškaitė.

Su vaikais atėjusios mokytojos Rasa Kiaušinienė, Rita Žudienė ir Regina Pušinskienė dalyvavo aktorystės meistriškumo konkurse, kur pagal išsitrauktą užduotį turėjo be garso vaidinti pasakos personažą. Komisijai, kurią sudarė mažiausieji šventės dalyviai, reikėjo atspėti, kokį personažą – Raganą, Vilką ir septynis ožiukus, Pinokį ar kitą – mokytojos vaidina.

Renginio pabaigoje vaikai su kreidutėmis ant asfalto piešė savo vasaros atostogų svajonę. O jų buvo visokių: važinėtis su dviračiu, turėti kačiuką, valgyti vyšnias, maudytis, statyti namą, pamatyti lokį, auginti gėles, važinėtis „Ferrariu“…

M. AUGLYTĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį