Techniką demonstravo ir kariai.

„Socialinės medijos – neribotos galimybės ir užslėptos žabangos“, Jaunimas

„Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“

Technologijų ir verslo mokykloje jau dešimtą kartą organizuota studijų ir karjeros mugė ,,Aš einu ten, kur man įdomu – sėkmės keliu“.

Ji skirta moksleiviams, pakviesti ir pedagogai, tėvai, mokytojai.

Renginį tradiciškai vedė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas.

Visus susirinkusius pasveikino rajono meras Rolandas Janickas, Technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius.

Mugės pradžioje koncertavo grupė ,,Golden Age“.

 

Į Ukmergę atvyko daugiau kaip 30 kolegijų ir universitetų priėmimo komisijų nariai. Jie išsamiai atsakė į klausimus apie priėmimo sąlygas, studijų galimybes profesinėse mokyklose, kolegijose ir universitetuose.

Aukštosios ir kitos mokyklos pristatė save stenduose vaizdine bei informacine medžiaga, skaitė paskaitas apie specialybes ir studijų galimybes.

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti suteikė informaciją apie priėmimo sąlygas į aukštąsias mokyk-las 2018 metais.

Renginio metu vyko profesijų ,,pasimatavimai“, drabužių kolekcijų pristatymai, surengta įvairių veiklų, koncertavo studentai.

Mokyklos kieme buvo galima apžiūrėti šios mokymo įstaigos technikos parodą, taip pat kariškių automobilius, šarvuotį, ginkluotę, pabendrauti su vokiečių kariais.

„G. ž.“ inform.

Vijolės IVANAUSKIENĖS videoreportažas ir nuotraukos.

Prisistatė mokyklos.

Renginiu susidomėjo daug moksleivių.

Palikite komentarą apie straipsnį