Mokiniai atliko įvairias užduotis.

„Socialinės medijos – neribotos galimybės ir užslėptos žabangos“, Jaunimas

Draugiškoji SEU olimpiada ,,Dramblys“ pradinėms klasėms

MOKYKLŲ NAUJIENOS INTERNETE

Dukstynos pagrindinės mokyklos 1b, 3c, 4a, b, c klasių mokiniai ir jų mokytojos Danutė Atkočiūnienė, Vilma Rabazauskienė, Jolanta Ryliškienė, Rita Gelūnienė bei Žydra Grybienė dalyvavo VšĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ ir Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos pirmą kartą Respublikoje organizuotame „Draugiškosios SEU olimpiados „Dramblys“ pradinėms klasėms“ renginyje.

Mokiniai atliko savimonės, savitvardos, socialinio sąmoningumo, tarpusavio santykių bei atsakingų sprendimų kompetencijoms ugdyti skirtas užduotis. Iš viso dalyvius pasiekė 34 veiklos. Per olimpiados savaitę visi turėjo atlikti ne mažiau kaip 12 užduočių ir svarbu buvo, kad būtų paliestos visos 5 kompetencijos. Kadangi pateiktos užduotys – labai įvairios: individualios, grupėms, imlesnės laikui ir ne tokios imlios, kiekviena klasė galėjo pasirinkti tas, kurios pasirodė naudingiausios ir aktualiausios. Mokytojos olimpiados metu laiką planavo taip, kad kasdien pavyktų įgyvendinti po keletą pasirinktų užduočių, nes kasdienis užduočių atlikimas gali padėti pastebėti mažus pokyčius.

Vaikai noriai, su džiaugsmu įsijungė į veiklas, nes svarbiausia buvo ne siekis varžytis, o įdomus, linksmas ir naudingas laiko praleidimas, stiprinantis vaikų SEU gebėjimus. Mokiniai ir mokytojos džiaugėsi produktyvia ir daug stiprinančių emocijų suteikusia olimpiados savaite.

Informacija pasidalino Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos

Žydra GRYBIENĖ ir Jolanta RYLIŠKIENĖ

www.dukstyna.lt

 

Palikite komentarą apie straipsnį