Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi

Rajono paramos gavėjams – 112 tūkstančių eurų

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, kad Ukmergės miesto ir rajono paramos gavėjams ir politinėms partijoms pervesta visa jiems skirta parama: per 5 tūkst. šalies gyventojų skyrė daugiau kaip 112 tūkst. eurų paramos. „Palyginti su ankstesnių metų duomenimis, didelių pokyčių rajone nepastebėta“, – sako Vilniaus AVMI viršininkė Edita Glumbakienė, pažymėdama, kad žmonės žino apie galimybę skirti paramą ir tai daro.

Vilniaus AVMI duomenimis, daugiausia paramos Ukmergės mieste ir rajone buvo skirta Žemaitkiemio medžiotojų klubui. Jiems pervesta daugiau kaip 5,9 tūkst. eurų. Antrąją poziciją užėmė Vidiškių medžiotojų būrelis (per 4 tūkst. eurų), trečiąją – Ukmergės vaikų krepšinio klubas „DRIBLINGAS“. Šiam paramos gavėjui buvo pervesta per 4 tūkst. eurų paramos. Ketvirtoje ir penktoje pozicijose – „Šilo“ pagrindinė mokykla (per 4 tūkst. eurų) bei VšĮ „Klajūnas“ (per 3 tūkst. eurų paramos.)

Vilniaus AVMI pažymi, kad dalis (per 10 tūkst.) šalies gyventojų pateiktų teisingai užpildytų prašymų liks neįvykdyta, nes juos teikę žmonės praėjusiais metais nemokėjo gyventojų pajamų mokesčio, nuo kurio skaičiuojama parama. Dar dalis (beveik 33 tūkst.) prašymų nebus įvykdyti, o lėšos nepervestos, nes gyventojai laiku nepateikė, nors privalėjo, gyventojų pajamų mokesčio deklaracijų, nepatikslino arba neužpildė ir nepateikė papildomų dokumentų.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas