Vasaros susitikimas baigėsi gamtoje.

Aktualijos

Policijos veteranų susitikimas

Rugpjūčio 11-ąją vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Ukmergės filialo kasmetinis vasaros susirinkimas. Jo metu filialo pirmininkas Georgijus Smoliakas ir valdybos narys Gediminas Čepelionis įteikė pažymėjimą naujam nariui Ramūnui Markevičiui. Kolegai taip pat padovanojo polo marškinėlius ir kepuraitę su LPVA simbolika.

Anot G. Smoliako, susirinkime buvę bendražygiai pasidalino savo išgyvenimais išėjus į pensiją, su kokiais psichologiniais sunkumais susidūrė, kokių kliūčių buvo ieškant darbo. Veteranai kasmet mini Policijos dieną, tad visi tarėsi, kaip šiemet sutiks profesinę šventę.

Susitikimas baigėsi šašlykų, kuriuos paruošė filialo narys Vladimir Kaloša, ragavimu. Užkūrus ugnį filialo atstovas, Ukmergės savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius suskubo visus supažindinti su gaisrinės saugumo reikalavimais iškylaujant gamtoje.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • idomu :
    O prie ko ten Lukošius, jis gi gaisrininkas? Galėtu su gaisrininkai veteranais susitikinėti, bet matyt niekas apie jį nesiburia...

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas