Viešnagė rajono Policijos komisariate.

„Ir Lietuvoje gyventi gera!“, Jaunimas

Kiekviena stovyklos akimirka buvo kupina įspūdžių

Valentina ŠALAVĖJIENĖ

Taujėnų gimnazijos socialinė pedagogė

Visą savaitę Taujėnų gimnazijoje vyko vasaros stovykla pradinukams. Pirmą dieną stovyklautojai labai smagiai ir aktyviai dalyvavo Vaikystės šventėje, kurią organizavo Taujėnų kultūros namų darbuotojos. Vaikams ir stovyklos vadovams tereikėjo būti sumaniems (įminti mįsles), apsiskaičiusiems (atspėti, iš kokio kūrinio yra skaitoma ištrauka), sportiškiems (rungtyniauti estafetėse), susirinkti įvairius prizus ir svarbiausia – nepakliūti į Raganos puodą.

Antrą dieną gimnazijoje svečiavosi šauliai. Ukmergės 1002-osios kuopos šauliai Dovydas Žemaitukas, Paulius Kavaliauskas ir laikinai einantis kuopos vado pareigas Linas Kavaliauskas vaikams pristatė savo veiklą.

Viena diena buvo skirta pažinčiai su Anykščių kraštu. Stovyklautojai pasivaikščiojo Lajų taku, aplankė Liudiškių kalvoje esantį Laimės žiburį bei apžiūrėjo paminklą rašytojui Jonui Biliūnui. Taip pat stovyklautojai nuvyko prie Puntuko akmens, aplankė kitas šio krašto įžymybes.

Ketvirtos dienos rytas prasidėjo įspūdžių piešimu ant asfalto. Po to vykome į Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą. Taip pat aplankėme gyvūnų prieglaudą „Klajūnas“, įsikūrusią III Antakalnio kaime.

Paskutinę dieną susipažinome su policija. Stovyklautojai vyko į Ukmergės rajono policijos komisariatą, susitiko su bendruomenės pareigūne Daiva Novikiene.

19022465_10209616700956721_1878637207_o

Linksma Vaikystės šventė. logo2

Palikite komentarą apie straipsnį

Nepamokinės veiklos diena

2017/12/07

Komentarų (0)

,,Knygų Kalėdų“ sulaukus

2017/12/07

Komentarų (0)