Trečiokai dūdelėmis atliko nuotaikingą melodiją.

„Ir Lietuvoje gyventi gera!“, Jaunimas

Pavasarinė ketvirtokų šventė

Gegužės 30-ąją visi rajono ketvirtokai ir jų mokytojos buvo pakviesti į „Pavasarinę ketvirtokų šventę“, kurią organizavo rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius bei Dukstynos pagrindinė mokykla.

Visus susirinkusius į šventę pasveikino Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalė Steponavičienė bei Dukstynos pagrindinės mokyklos direktorė Daiva Liumparienė.

Greitai prabėgo ketveri metai. Ketveri metai – tam, kad užaugtum, kasas nusikirptum… Ketveri metai – tam, kad išmoktum, kada patylėti, o kada pasakyti“, – tokiais žodžiais renginio vedėjos Edita Komarovienė ir Ugnė Krikštaponytė pakvietė ketvirtokus prisiminti ketverius prabėgusius metus pradinėje mokykloje.

Sukosi margas metų ratas… Į kelionę renginio dalyviai leidosi su Dukstynos pagrindinės mokyk-los choro atliekama daina „Kelias į mokyklą“. Visus susirinkusius skambiais balseliais džiugino vaikiška pirmokėlių dainelė. Smagiai ritminį šokį sušoko mokyklos šokių kolektyvas. Nuotaikingą melodiją dūdelėmis dovanojo trečiokai. Visus sužavėjo ketvirtokų Spalvų šokis. Šventės dalyvius savo daina pasveikino pop grupė „Garsiukai“.

Šventėje buvo iškilmingai pagerbtos ketvirtų klasių mokytojos ir puikiai besimokantys vaikai. Visiems įteikti padėkos raštai. Ketvirtokams palinkėta sėkmingo skrydžio į penktą klasę.

Apie renginį laiške redakcijai papasakojo Dukstynos pagrindinės mokyklos mokytojos Rita Gelūnienė ir Daiva Glasinskienė.

KETVIRTOKŲ šventė1

Renginio vedėjos E. Komarovienė ir U. Krikštaponytė.

G. ž.“ inform. logo2

Palikite komentarą apie straipsnį

Nepamokinės veiklos diena

2017/12/07

Komentarų (0)

,,Knygų Kalėdų“ sulaukus

2017/12/07

Komentarų (0)