Pirmame etape startavo per 160 sportininkų.

„Ir Lietuvoje gyventi gera!“, Sportas

Prasidėjo „Ukmergės fabrikų kroso taurė-2017“

Ukmergėje startavo „Ukmergės fabrikų kroso taurė-2017“ (UFKT) – tradicinis, jau trečius metus iš eilės vykstantis, nemokamas ir vienintelis toks Lietuvoje renginys.

Prie UFKT organizatorių ir rėmėjų – didžiųjų Ukmergės gamybos įmonių „Stansefabrikken“, „Systemair“, „Likmerė“, „Umega“, „Narbutas Furniture Company“ ir „Wurth Lietuva“ – šiemet prisijungė Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-oji rinktinė bei Ukmergės rajono savivaldybės administracija. Jie susivienijo bendram tikslui – padovanoti Ukmergės bendruomenei (įmonėms, mokykloms, organizacijoms ir kt.) sporto renginių ir taip populiarinti bėgimo bei dviračių sportą, skatinti įvairaus amžiaus asmenų aktyvų laisvalaikį gamtoje bei jaunimo susidomėjimą fiziniu aktyvumu. Savo jėgas čia išbando visi, kas nori – dalyvauja ne tik įmonių darbuotojų komandos, bet ir profesionalūs sportininkai.

Pirmajame UFKT etape, kuris balandžio 26-ąją vyko Ukmergės miesto stadione, savo jėgas bėgimo kroso ir bei MTB (kalnų) dviračių kroso rungtyse išmėgino daugiau kaip 160 dalyvių. Gausiausia buvo bendrovės „Systemair“ komanda, o daugiausia taškų komandinėje įskaitoje surinko „Likmerė“ (4 615), „Stansefabrikken“ (3 929) ir „Narbutas Furniture Company“ (3 438).

Stipriausi etapo bėgikai – Vilius Aleliūnas ir Vesta Ambrazaitė, dviračius greičiausiai mynė Domas Manikas ir Silvija Latožaitė, o duatlono krose nepavejami buvo Marijus Butrimavičius ir Sandra Valančauskaitė.

Džiaugiamės, kad varžybos taip išpopuliarėjo, jog kasmet didėja ne tik UFKT dalyvių, bet ir organizatorių bei rėmėjų skaičius“, – sakė vienas iš šio projektų sumanytojų ir pagrindinių organizatorių, bendrovės „Stansefabrikken“ efektyvinimo vadovas Dainius Mačiulis.

Pasak jo, šiemet varžybose atsirado ir dar vienas papildomas – „Wurth“ etapas. Taigi, vietoje pernai buvusių penkių, iš viso bus šeši etapai, kas mėnesį vyksiantys ir vis kitos įmonės organizuojami etapai.

Už pirmo etapo varžybas buvo atsakinga bendrovė „Stansefabrikken“, antrą gegužės 17-ąją savo bendrovės aikštelėje organizuos UAB „Systemair“. Trečią etapą birželio 7-ąją „Šilo“ pagrindinės mokyklos teritorijoje rengs bendrovė „Umega“, už ketvirtą etapą, kuris liepos 28 dieną planuojamas naujoje trasoje, bus atsakinga bendrovė „Wurth Lietuva“. Penktas etapas patikėtas UAB „Likmerė“, jis rugpjūčio 23-ąją vyks Burtkaimio kaime, o į paskutinį, šeštą, etapą rugsėjo 15-ąją Ukmergės hipodrome visus pakvies bendrovė „Narbutas Furniture Company“.

Kiekviename etape grupių nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti atminimo medaliais, o geriausi bėgikai ir dviratininkai paskatinti ir piniginiais – 50 eurų vertės prizais. Dalyviai rungsis ir dėl etapo šeimininkų įsteigtų specialiųjų prizų, specialiaisiais prizais bus apdovanoti daugiausia naudingumo taškų komandinėje įskaitoje surinkę varžybose dalyvaujančių įmonių darbuotojai, o visų moksleivių grupių (iš viso 12) nugalėtojų laukia bendrovės „Rokiškio sūris“ įsteigti prizai.

Mums rūpi, kad dalyviai sportuotų ir fiziškai tobulėtų teisingai. Pirmame etape renginio partneriai „S-Sportas“ lankėsi kartu su „Asics klinika“. Visi norintys dalyviai varžybų dieną, nuo 16 iki 20 valandos, galėjo apsilankyti jų palapinėje ir pasitikrinti bėgimo techniką bei gauti rekomendacijas. Visiems buvo puiki proga užlipti ant bėgimo takelio, o po trumpo lengvo bėgimo vaizdo įrašų pagalba kiekvienam vizualiai buvo paaiškinta, kokios galbūt yra bėgimo technikos klaidos, ką būtų galima koreguoti. Tai buvo atliekama nemokamai, nereikėjo pirkti specialių batelių ar dar kažką įsigyti“, – teigė D. Mačiulis.

G. ž.“ inform. logo2

Palikite komentarą apie straipsnį

Nepamokinės veiklos diena

2017/12/07

Komentarų (0)

,,Knygų Kalėdų“ sulaukus

2017/12/07

Komentarų (0)