Jaunieji dziudistai su treneriu E. Simonaičiu.

Sportas

Grįžo su medaliais

Kėdainiuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos ir svečiai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo penkiolika auklėtinių, iš jų penki grįžo pasipuošę medaliais. Šiame turnyre kovojo jaunieji sportininkai, daugeliui iš jų šios kovos buvo pirmutinės.

Pirmas vietas iškovojo Kipras Buteikis (24 kg) ir Tautvydas Didžiokas (38 kg). Antrą vietą laimėjo Markas Buteikis (42 kg). Treti buvo Vilhelmas Kolosovas (30 kg) ir Tautvydas Linartas (38 kg).

Pralaimėję kovas dėl trečių vietų, penkti liko Kasparas Sabulis (30 kg), Martynas Aukštuolis (24 kg), Arijus Augūnas (30 kg).

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.