Dainiaus VYTO nuotr.

Sportas

Reguliariajame sezone „Olimpas“ – trečias

Ukmergės „Olimpas“ RKL sužaidė dar dvejas rungtynes. Krepšininkai laimėjo namuose, tačiau išvykoje pralošė.

Penktadienį „Olimpas“ sužaidė paskutines namų rungtynes reguliariajame sezone. Prieš atkrintamąsias su žiūrovais pavyko atsisveikinti pergalingai – Akmenės „Cementas“ įveiktas rezultatu 94:68.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo puolimas. Abi komandos atakavo sėkmingai, o labiausiai „Olimpo“ krepšininkus į neviltį varė taiklūs varžovų tolimi šūviai. Per dvidešimt minučių Akmenės krepšininkai pataikė aštuonis tritaškius ir pirmavo minimaliu rezultatu 45:44.

Po didžiosios pertraukos ukmergiškiai išėjo susikaupę ir varžovus pasiuntė į tokį nokdauną, po kurio atsitiesti jie nebesugebėjo. Trečiame kėlinyje „Olimpas“ laimėjo atkarpą net 28:0. Atitrūkus trisdešimčia taškų, olimpiečių treneris Paulius Šermukšnis gavo progą į aikštę išleisti jaunuosius ekipos krepšininkus. Visi rungtynėse registruoti žaidėjai pelnė taškų. Savo taškų kraitį RKL „atidarė“ ir šešiolikmetis Mantas Sviridovas.

Daugiausia taškų „Olimpo“ gretose pelnė Eduard Rogačiov – 24, Paulius Joneliūnas – 13 ir Edvinas Lebeckas – 11.

Šeštadienį ukmergiškiai rungtyniavo Tauragėje prieš vietos „Tauragės KK“ ekipą. Antroje turnyrinės lentelės vietoje esantys aikštės šeimininkai ukmergiškiams buvo per kietas riešutėlis.

Pirmus du kėlinius vyko lygus žaidimas. Nė viena komanda neįgijo didesnės persvaros. Tik pačiame antro ketvirčio gale, aidint sirenai, Tauragės ekipos žaidėjas pelnė tritaškį nuo aikštės vidurio ir padidino šeimininkų persvarą iki septynių taškų.

Šis tolimas šūvis, atrodo, šeimininkus dar labiau motyvavo. Trečias ketvirtis buvo tas, kuris nulėmė mačo laimėtojus. Tauragiškiai jį laimėjo 29:16.

Galutinis mačo rezultatas – 96:75 aikštės šeimininkų naudai.

Daugiausia taškų „Olimpui“ uždirbo E. Rogačiov – 24, dar 13 įmetė Dominykas Zupkauskas.

Nors ir pralaimėjo Tauragėje, „Olimpas“ dėl palankiai susiklosčiusių kitų rungtynių turnyrinėje lentelėje užsitikrino trečią vietą. Ukmergiškiams dar liko sužaisti vienerias atidėtas ir nieko mums nelemsiančias rungtynes prieš Vilniaus VKC.

Po šio mačo lauks nedidelė pertrauka. Keturios aukščiausias vietas RKL užėmusios komandos praleidžia pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą ir iš karto patenka į ketvirtfinalį. Savo varžovus šioje stadijoje „Olimpas“ sužinos, kai atkrintamųjų varžybų tarpusavio seriją sužais 6 ir 11 vietas užėmusios komandos.