Dainiaus VYTO nuotr.

Sportas

Antroji merginų pergalė LMKL

Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkių veidus praėjusį šeštadienį puošė šypsenos. Merginos pirmą kartą savų sirgalių akivaizdoje iškovojo pergalę. Šeštadienį Technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse įveikta Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“ komanda.

Ukmergiškių pergalę lėmė galingai sužaista pirmojo mačo pusė. Pirmą kėlinuką mūsų merginos laimėjo 19:9. Dviženklį pranašumą išlaikyti pavyko ir antrame ketvirtyje.

Vis dėlto šiaulietės taip lengvai nepasidavė ir jau trečiame kėlinyje rezultatą išlygino. Kova vyko taškas į tašką, tai iki maksimumo įkaitino įtampą tribūnose. Iki mačo pabaigos likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus – 56:56. Ukmergiškėms pavyko finišuoti 5:0 ir padovanoti žiūrovams retą, tačiau labai saldžią pergalę rezultatu 61:56.

Daugiausia taškų „Vilkmergės“ gretose pelnė Aurelija Putramentaitė – 20, 14 surinko po traumos atsigaunanti amerikietė Olivija Braun.

Tai buvo antroji merginų pergalė LMKL. Pirmąją, sausio mėnesį, krepšininkėms pavyko iškovoti prieš tą pačią „Šiaulių-Universiteto“ ekipą.